Nowa profesjonalistka od produkcji spotów reklamowych

Pracuję w firmie już od roku i widzę, jak szybko rozwija się ona pod każdym względem. Ostatnia zmiana sprawiła jednak, że weszliśmy na zupełnie inny poziom w naszej branży. Szef zdecydował się na zatrudnienie osoby, która ma naprawdę ogromne doświadczenie w filmach reklamowych.

Wyższy st>andard dzięki profesjonalistce od produkcji spotów

profesjonalna produkcja spotów reklamowychJuż od samego początku widać było, że jest to osoba znająca się na rzeczy. Pierwsze dni spędziła na oglądaniu naszego wyposażenia i robieniu listy, co trzeba dokupić. W międzyczasie zabrała się też za zlecenia, które były w trakcie realizacji. W jednym z nich staliśmy w martwym punkcie i nie wiedzieliśmy jak ruszyć do przodu. Wzięła kartki do ręki i od razu podała nam rozwiązanie wszystkich naszych problemów. Zrobiła tym wrażenie na nas wszystkich. Z nią profesjonalna produkcja spotów reklamowych nie brzmiała już tak groźnie i skomplikowanie. Wszystkie nasze zlecenia skończyliśmy przed czasem i to z efektem, który zadziwił wszystkich, łącznie z naszym szefem oraz klientami. Widać było, że nasza nowa kierowniczka bardzo poważnie podeszła do tematu. Zlecenia zaczęły napływać nowym strumieniem – tym jednak razem mieliśmy pracować nad spotami zupełnie nowego poziomu. Nie spodziewałem się, że nasza firma kiedykolwiek będzie nagrywać tak skomplikowane produkcje. Nasza profesjonalistka zarządzała jednak wszystkim na tyle dobrze, że robiliśmy to bez większych problemów. Jednak doświadczenie i wiedza połączona z kreatywnością naprawdę potrafi czynić cuda.

Zatrudnienie tej osoby było jedną z najlepszych decyzji naszego szefa. Szybko rozrastająca się firma zmieniła się w coś, co jak torpeda zdobywało kolejne osiągnięcia. Wszyscy na tym korzystaliśmy – szef miał wysokie zyski, my zaś dostawaliśmy coraz wyższe premie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: