Nowoczesne etui na Iphone’a

W obecnych czasach niemalże każdy człowiek posiada własny telefon, który wykorzystywany jest nie tylko do kontaktowania się ze znajomymi czy rodziną, ale także do rozrywki, nauki czy pracy. Stanowi on ceny przedmiot, z którym się nie rozstajemy.

Jakim pokrowcem zabezpieczyć telefon?

etui iphone 11 pro maxNa rynku znajdziemy dziesiątki modeli telefonów, smartfonów czy Iphone’ów, które kosztują od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Ich utrata czy awaria będzie bolesna nie tylko ze względu na koszty jakie trzeba będzie ponieść z tytułu naprawy, ale także utraconych informacji, które są w nim gromadzone. Dlatego dobrze jest zawczasu pomyśleć  o ich ochronie. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli pokrowców, których zadaniem jest zabezpieczenie całego urządzenia lub tylko jego newralgicznych elementów przed ewentualnymi uszkodzeniami. Mowa tu głównie o wyświetlaczach, które stanowią zazwyczaj niemal całą przednią część urządzenia. Ochrona wyświetlacza powinna być podstawową funkcją jaką spełnia etui. Dlatego też dobrze, gdyby było ono optymalnie dopasowane do modelu i przedniej części posiadało grubszą, amortyzowaną (gąbką lub pianką) powierzchnię. Etui Iphone 11 Pro Max spełnia te kryteria w stu procentach, toteż nie ma się czemu dziwić iż użytkownicy tych smartfonów stawiają właśnie na nie. Koszt nabycia tego pokrowca nie jest wysoki, wszak kosztuje on od około dziewięćdziesięciu do stu dziesięciu złotych. Taki zakup jest inwestycją, ponieważ lepiej mieć dobrze zabezpieczony telefon aniżeli płacić za jego naprawę.

Statystyki mówią, że uszkodzenie wyświetlacza, to najczęstsze uszkodzenia mechaniczne, z którymi użytkownicy Iphone’ów zgłaszają się do serwisów GSM. Średni koszt naprawy lub wymiany wyświetlacza w tych smartfonach wynosi nawet siedemset złotych, a koszt etui tom niecałe sto.