Nowoczesny system rusztowań

Najzwyklejsze rusztowania stalowe nieszczególnie dobrze sprawdzają się przy pracach elewacyjnych, zwłaszcza na dużych wysokościach. Są one bowiem bardzo proste i nieskomplikowane, co czasem może być wielką zaletą, aczkolwiek w tym wypadku najzwyczajniej przeszkadza w wykonywaniu co bardziej skomplikowanych prac na dużej wysokości.

Nowoczesne rusztowania do prac na dużych wysokościach

rusztowania plettac w korzystnej cenieJednymi z najlepszych rusztowań, jakie można zastosować do zadań wysokościowych są natomiast rusztowania w systemie Plettac. To nowoczesne, modularne konstrukcje, które są popularne wśród załóg konstrukcyjnych i remontowych w całym kraju, i wykorzystywane zarówno do lekkich i szybkich prac remontowych, jak i do zadań długofalowych. Coraz więcej producentów oferuje rusztowania Plettac w korzystnej cenie, zwłaszcza przy zakupie dużej ilości elementów, choćby podczas wyposażania nowej załogi budowlanej. Rusztowania te są bowiem ciągle poszukiwane, przede wszystkim z racji ogromnej ilości możliwości ich rozbudowy, łatwej konserwacji i zdecydowanie bezpieczniejszej konstrukcji niż w przypadku normalnych rusztowań stalowych, nie mających tak dobrych zabezpieczeń i tylu udogodnień. W zestawach systemów Plettac zawarte są bowiem barierki bezpieczeństwa, mocowania zabezpieczające konstrukcję przed możliwością rozłożenia po nadmiernym obciążeniu, drabiny i schody, oraz wiele różnych rodzajów modułów, mających za zadanie ułatwić wykonywanie zadań pracownikom na dowolnej wysokości.

Moduły od różnych producentów utrzymane są w tym samym standardzie, pozwalając posiadaczom rusztowania na dowolne i swobodne łączenie wielu zestawów oraz akcesoriów. Szczególnie przydaje się to podczas wykonywania prac elewacyjnych na budynkach o bardzo wielu kondygnacjach.


Opublikowano

w

przez

Tagi: