Od kogo pożyczyć nosidełko na wakacje

Od kilku lat nie byłam na żadnych wakacjach. W tym roku obiecałam sobie, że gdzieś wyjadę, bo ciężko pracowałam i zasłużyłam na wypoczynek. Moja córka była jeszcze malutka, ale przecież nic nie stało na przeszkodzie, żebym zabrała ją ze sobą. Nie zamierzałam przecież wyjeżdżać za granicę.

Dziecko na wakacjach w nosidełku turystycznym

nosidełka turystyczne vaudeUrlop zaplanowałam sobie na początek lipca. Zarezerwowałam sobie pokój w sprawdzonym pensjonacie nad jeziorem, gdzie planowałam spędzić całe dwa tygodnie. Potrzebne było mi jeszcze nosidełko turystyczne dla córki, bo wędrówki z wózkiem nie wchodziły w grę. Musiało być wygodnie zarówno mi jak i mojej córce. Postanowiłam więc pożyczyć nosidełko od koleżanki. Posiadała ona własny sklep, w którym sprzedawała  nosidełka turystyczne vaude i kiedyś już wspomniała, że może mi pożyczyć swoje nosidełko. Miałam okazję skorzystać z tej okazji i skontaktowałam się z nią od razu. Zapytałam czy mogłaby pożyczyć mi swoje nosidełko, ponieważ planowałam wyjechać z córką na wakacje nad jezioro. Moja koleżanka Kamila z ogromną przyjemnością zgodziła się mi pomóc. Kiedy przyjechałam do niej na miejsce, to nosidełko już miała dla mnie przygotowane. Wyjaśniła mi dokładnie jak je zamontować a ja byłam jej wdzięczna za pomoc. W domu jeszcze wsadziłam córkę do tego nosidełka, bo chciałam sprawdzić, czy będzie jej wygodnie. Córce od razu się spodobało w nosidełku i nawet zasnęła jak poszłam z nią na zakupy. Mogłam śmiało jechać na urlop.

Wakacje były bardzo udane. Córkę zabierałam w każde miejsce, gdzie mogłabym dostać się wózkiem. Nosidełko było szalenie wygodnym rozwiązaniem i po powrocie do domu zdecydowałam się na zakup własnego. Oczywiście skorzystałam z oferty sklepu mojej koleżanki, która pożyczyła mi nosidełko.