Od małego studia fotograficznego po wielką światową karierę

Czasami naprawdę nie wiemy, jak się to wszystko potoczy. Czasami nawet samych siebie jesteśmy w stanie zaskoczyć. Kiedy zakładałam mojego bloga, jeszcze kilka lat temu, nigdy nie spodziewałam się, że moja fotografia artystyczna się komuś spodoba.

Małe studio fotograficzne początkiem przygody

studio fotograficzneKiedy tworzyłam swoje studio fotograficzne w piwnicy mojego domu nigdy nie myślałam, o tym, że zadzwoni do mnie telefon, który zmieni wszystko. Nigdy się spodziewałam się tego, że wy zainteresujecie się moją sztuką, że będę miała wystawy w taki mieście jak Warszawa. Nie spodziewam się, że moim zajęciem będzie fotografia biznesowa, dla najlepszych firm w Polsce. Jednak to wszystko się stało! Dzisiaj mam swoje ogromne, profesjonalne studio fotograficzne. Robię sesje zdjęciowe, dla największych magazynów modowych w kraju. Moim domem jest Warszawa. Moją pasją nadal pozostaje fotografia artystyczna, a głównym źródłem utrzymania fotografia biznesowa. Znam wielu wspaniałych ludzi. Biorę udział, w naprawdę wyjątkowych wydarzeniach, zwiedzam świat i nieustanie czegoś się uczę, stale się rozwijam. Zaczynałam niepewnie, bez wiary w sukces, bez wiary w siebie, w małym domowym studio. Uwierzcie, mi, jeśli naprawdę coś kochacie, jeśli coś jest wasza pasją, realizujcie ją! Realizujcie siebie, a z pewnością zostaniecie dostrzeżeni.

 

Tylko musicie zawsze pamiętać o tym, że waszym głównym celem jesteście wy i wasze szczęście, nie pieniądze, bo sztuce, najbardziej liczy się prawda i to ona najbardziej widoczna jest na kliszach fotografii. Trzymajcie się

Zainteresowanych fotografią artystyczną serdecznie zapraszam na stronę http://monikaolszewska.com