Piękne diamenty do biżuterii

Zawsze miałam przy sobie pewną pamiątkę po mojej babci. Był to pierścionek z malutkim turkusem. Złoty, z jakimiś malutkimi białymi kamyczkami po bokach. Jednak miałam pecha, ponieważ turkus któregoś dnia wypadł, nawet nie wiedziałam kiedy. Byłam załamana i szukałam go wszędzie,jednak bezskutecznie.

Diament zamiast zgubionego oczka

diamenty do biżuterii - wrocławNie wyobrażałam sobie chodzić bez tego pierścionka, ponieważ był dla mnie bardzo ważny. Symbolizował moją więź z babcią i nosiłam go bez przerwy od kilku lat. Nie wiedziałam co zrobić, aż koleżanka powiedziała, że można zamówić sobie diamenty do biżuterii – wrocław u różnych jubilerów i w miejsce zaginionego turkusa włożą mi tam inny kamień. Postanowiłam tak zrobić jak mi poleciła. Uznałam, że lepiej oddać sprawę do porządnego jubilera, który na pewno wykona pracę bezbłędnie. Nie chciałam drugi raz zgubić oczka i wiedziałam, że jeżeli pierścionek będzie naprawiał profesjonalny jubiler, to nic złego się z nim nie stanie i nic już więcej nie odpadnie. Pojechałam więc do niego i oglądałam, co mają w ofercie. Były różne diamenty w różnych kolorach. Wybór był niesamowity i zachwycałam się różnymi pięknymi kamieniami. Zawsze miałam słabość do biżuterii, nic nie mogłam na to poradzić. W końcu zdecydowałam się na klasykę, czyli zwykły diament w naturalnym białym kolorze. Nie chciałam, żeby się jakoś wyjątkowo rzucał w oczy, a taki będzie mi do wszystkiego pasował, do każdego rodzaju ubioru.

Po jakimś czasie zadowolona mogłam odebrać swój naprawiony pierścionek. Wyglądał tak, jak sobie to wizualizowałam w wyobraźni. Dbałość o każdy detal i mały szczegół potwierdził to, że jubiler faktycznie nie bez powodu zasłużył na miano najlepszego w mieście. Byłam bardzo zadowolona i od tamtej chwili nie rozstaję się z pierścionkiem.


Opublikowano

w

przez

Tagi: