Piękne tornistry szkolne

Nigdy nie lubiłam kolejek. Kolejki na święta, czy to wielkanocne czy zimowe, były dla mnie tragiczne. Tak samo teraz, podczas zbliżającego się powrotu do szkoły, wszędzie było pełno matek. Kupowały podręczniki w księgarniach, wybierały zeszyty w sklepach papierniczych. W kolejce musiałam nieraz stać dłużej niż pół godziny. Miałam tego dosyć.

Tornister szkolny dla córki

tornistry szkolne sklep internetowyPo to ktoś wymyślił internet, żeby móc z niego korzystać. Postanowiłam zrobić zakupy on line, ponieważ nie chciałam niepotrzebnie się stresować kolejkami. Miałam kupić tornistry szkolne sklep internetowy na szczęście akurat miał spore promocje, bo zaczęłam zakupy dość późno, kiedy większość rodziców zdążyło już to wszystko kupić. W sklepach i tak był już mały asortyment, natomiast w internecie zawsze można wszystko dostać. Tornistry przyznam, że mieli piękne i aż sama żałowałam, że za moich czasów mieliśmy zwykłe proste, bez żadnych nadruków. Teraz wszystko jest już gotowe i do tornistra dołączane są piórniki z całym wyposażeniem i jakieś inne dodatki. Znalazłam ciekawy tornister dla mojej córki, która uwielbiała kolor różowy, jak chyba większość dziewczynek. Nie chciała żadnego innego koloru i wiem, że jakbym jej kupiła inny to nie chciałaby go nosić. No może ewentualnie, gdyby jeszcze był z Krainą Lodu, a one są zazwyczaj niebieskie. Jednak starałam się nie wybierać żadnych znanych wzorów z bajek, bo nie ma to jak oryginalność. Moja córka też lubiła różne kotki i pieski, które nie były sławne z kin.

Gdy wybrałam odpowiedni tornister, w spokoju czekałam, aż listonosz mi go dostarczy. Nie musiałam pchać się do miasta i wszystko udało mi się załatwić w domu. Córka skakała z radości, gdy pan listonosz przyniósł jej upragniony, różowy tornister z całym wyposażeniem.


Opublikowano

w

przez

Tagi: