Po wybudowaniu domu zamówiliśmy układanie kostki brukowej

Budowa nowego domu absorbuje naszą uwagę w całości od mniej więcej dwóch lat. Szczerze mówiąc, nawet nie spodziewałem się, że to może trwać aż tyle. Więcej cierpliwości do naszej budowy ma moja żona i nasz syn, któremu nie spieszy się z wyprowadzką od dziadków. W każdym razie nasz dom już stoi i prezentuje się doskonale. Teraz przyszedł czas na zrobienie ogrodzenia i położenie kostki brukowej.

Wybraliśmy kostkę brukową z najwyższej półki

układanie kostki brukowej w mazowieckim województwieW pełni świadomie działamy z żoną trochę na opak. Bo jak się buduje dom to raczej urządza się najpierw wnętrze, żeby jak najszybciej się do niego wprowadzić. A my postanowiliśmy najpierw zrobić dom od zewnątrz i zadbać o jego otoczenie. Chodzi nam o to, żeby wokół domu wszystko było gotowe zanim przystąpimy do prac wykończeniowych. Zamówiliśmy już firmę, która oferuje układanie kostki brukowej w mazowieckim województwie i czekamy na rozpoczęcie prac brukarskich. Myślę, że za około dwóch tygodni rozpoczną u nas prace. Najpierw oczywiście z projektantem zaplanowaliśmy wszystko co będzie zrobione. Kostkę brukową wybraliśmy naprawdę z najwyższej półki od bardzo znanego producenta. Nie ma co się oszukiwać, ale jakość materiałów brukarskich ma ogromne znaczenie, bo przecież kostka musi nam służyć przez wiele długich lat. Dlatego właśnie w porozumieniu z firmą brukarską wybraliśmy opcję najbardziej trwałą i wytrzymałą. Myślę, że już za około miesiąca nasze podwórko będzie wyglądać nie do poznania.

Mam takie poczucie, że zaczynamy od końca. Ale potem to jest tak, że jak się wykończy wnętrza i wprowadzi do domu to nie ma się już czasu zająć jego obejściem. A my chcemy mieszkać w ładnym domu z ładnym podwórkiem. A prace wykończeniowe można prowadzić zawsze, bo robi się je przecież wewnątrz. Także na spokojnie najpierw zrobimy sobie podwórko.