Pokój naszego malucha

Jeżeli spodziewamy się dziecka, to z pewnością również chcemy przygotować dla niego najpiękniejszy pokój, jaki jest nam w stanie podsunąć pod myśl wyobraźnie. Wiadomo, że musi być to inny pokój dla malucha – chłopca, inny dla dziewczynki. Oczywiście można przygotować pokój uniwersalny, ogólnie dobry dla dziecka każdej płci, a po porodzie możemy go przekształcić w pokój dla chłopca, bądź dziewczynki, za pomocą dodatków. Dodatki potrafią zmienić bardzo wiele, ale możemy się o tym przekonać sami.

Uniwersalny pokój dla dziecka

kolorowe artykuły dekoracyjne dla dzieciNie wszyscy rodzice chcą przed porodem znać płeć dziecka, niektórzy chcą mieć niespodziankę, chcą podczas porodu dowiedzieć się, jakiej płci dziecko powitało właśnie świat i taką decyzję trzeba uszanować. Przede wszystkim pojawia się w takiej sytuacji problem pokoju dla dziecka, bo jak zaaranżować piękny pokój, jeżeli nie wiemy, czy urządzać go w stylu różowym, czy może niebieskim, mówiąc oczywiście o utartych schematach. Najlepiej urządzić uniwersalny pokój, a odpowiednie kolorowe artykuły dekoracyjne dla dzieci zajmą się resztą. Dzięki nim tak naprawdę możemy nadać pokojowi kolorów, wzorów, odpowiednich inspiracji i charakteru, począwszy od księżniczek, a kończąc na samochodach. To jest również fajny pomysł dla rodziców, którzy znają płeć dziecka, bo dzieci tak szybko rosną i mogą zmieniać upodobania, a my zmieniamy wówczas tylko dodatki, a nie cały pokój.

Jak mamy pomysł na fajne dodatki, to możemy diametralnie zmienić wygląd wnętrza, dokonać małej metamorfozy, bez większych kosztów i wydatków, czyli tak naprawdę korzystamy z takich pomysłów ile się da, bo to jest dla naszego dobra. Pamiętajmy, że wszystko zależy od nas i naszej pomysłowości, ale narzędzi do metamorfozy z pewnością nam nie zabraknie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: