Pomoc agencji w poszukiwaniu domu z działką

Zazwyczaj kiedy poszukujemy domu, działki bądź mieszkania robimy to na własną rękę przeszukując różnego rodzaju portale społecznościowe, na których tego typu ogłoszenia stają się coraz bardziej popularne a także strony internetowe. Czasami jednak musimy skorzystać z pomocy agencji, aby znaleźć coś fajnego.

Poszukiwanie domu, mieszkania albo działki

domy mieszkania działki BarcinTuż po ślubie postanowiliśmy z mężem, że kupimy albo zbudujemy własny dom. Na początku zaczęłam więc się rozglądać za ciekawymi ofertami sprzedaży. Interesowały nas domy mieszkania działki Barcin. Jeśli udałoby się nam znaleźć fajny dom i to niedrogo to pewnie byśmy go kupili, niezależnie od tego czy byłby on w stanie surowym, surowym zamkniętym czy też wykończony. Chcielibyśmy jednak, aby nie był umeblowany bo chcieliśmy zrobić to po swojemu. Kiedy nie mogliśmy znaleźć nic ciekawego udaliśmy się więc do agencji nieruchomości. Przedstawiliśmy im nasze oczekiwania a oni powiedzieli, że będą się z nami kontaktować gdy znajdą coś dla nas. Na szczęście długo nie musieliśmy czekać. Po kilku dniach zadzwoniła do nas pośredniczka, która miała bardzo ciekawą ofertę domu na sprzedaż z dużą i piękną działką. Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia posesji oraz domu w trakcie budowy wiedzieliśmy, że to jest to czego szukaliśmy. Od razu skontaktowała nas z właścicielem a my przedstawiliśmy mu naszą propozycję. Zgodził się. Po podpisaniu niezbędnych dokumentów zostaliśmy już oficjalnie właścicielami. Teraz pozostało nam już tylko wykończyć dom, umeblować go i mogliśmy się wprowadzać.

Czasami pomoc agencji nieruchomości okazuje się niezbędna, gdyż większość fajnych ogłoszeń trafia właśnie do nich. Oczywiście należy zapłacić prowizję dla takiego biura, ale jeśli zależy nam na szybkiej sprzedaży albo kupnie to warto skorzystać z ich usług.


Opublikowano

w

przez

Tagi: