tania zamrażarka przeszklona

Pomoc w sklepie z zamrażarką przeszkloną

Szukałam ostatnio pracy na wakacje, ponieważ po maturze miałam dużo wolnego czasu, a zanim wyjadę na studia, przydałoby się zarobić trochę pieniędzy. Postanowiłam poszukać w internecie jakichś ciekawych ofert. Cóż, trzeba sobie jakoś w życiu radzić. Przecież nie mogę ciągle pożyczać pieniędzy od rodziców albo prosić ich o większe kieszonkowe.

Tania zamrażarka przeszklona i jej wypełnienie

tania zamrażarka przeszklonaJednak robiąc zakupy w sklepie spożywczym, do którego zazwyczaj chodzę, natknęłam się na karteczkę z informacją o tym, że poszukują pracownika. Konkretniej miejscem, na którym była ta karteczka, była witryna cukiernicza – ale dzięki temu można było być pewnym, że wszyscy na nią spojrzą, ponieważ mimowolnie ludziom uciekał wzrok w stronę pięknie pachnących wypieków. Zapytałam sprzedawczynię o pracę i kazała mi iść na zaplecze porozmawiać z kierowniczką. Kierowniczka powiedziała, że mogę przyjść do pracy już jutro, więc następnego dnia stawiłam się na miejscu. Pierwszy dzień miałam przeznaczony na zapoznanie się z kasą i produktami. Na przykład nie myślałam nigdy wcześniej o tym, że lada i witryna chłodnicza wymagają codziennej pielęgnacji. Najbardziej chyba podobała mi się szafa chłodnicza, do której wystarczyło tylko naładować napojów, a także tania zamrażarka przeszklona, do której od razu wrzucałam mrożone produkty z dostawy. Wykładanie towaru na półkach nie było już takie przyjemne, bo musiałam ciągle się schylać i przestawiać mnóstwo rzeczy. Poza tym zajmowało mi to większość czasu w pracy – po kilku dniach, jak kierowniczka zobaczyła już, że jestem obeznana z kasą fiskalną, pozwoliła mi czasem kasować produkty. Jednak najwięcej czasu zdecydowanie spędzałam na magazynie i układaniu towarów.

Nie wiedziałam, że ta praca jest taka ciężka i zdecydowanie nabrałam więcej szacunku do osób, które pracują w sklepach. Jednak były to moje pierwsze zarobione pieniądze i bardzo cieszyłam się, kiedy dostałam w końcu tak wyczekiwaną wypłatę. Fajnie było otrzymać te pieniądze, zwłaszcza, że miałam świadomość, że sama sobie je zarobiłam.


Opublikowano

w

przez

Tagi: