Poszukiwana firma zajmująca się nagrobkami w Otwocku

W ostatnim czasie na naszą rodzinę spadło wiele nieszczęść. Największą tragedią była śmierć mojego męża. Mąż zmarł nagle, nigdy wcześniej nie chorował. Dla mnie i dla naszych dzieci było to traumatyczne przeżycie. Mimo, iż niedługo minie rok, nadal nie możemy się pozbierać. Wcześniej ze względu na ogromną żałobę nie myślałam nawet o nagrobku, ale teraz czuję, że jest to najwyższy czas, dlatego poszukuję godnej firmy.

Polecana firma wykonująca nagrobki w Otwocku

nagrobki otwockPoczątkowo ból po stracie, był na tyle duży, że nawet nie chciałam chodzić na cmentarz. Dzięki wsparciu najbliższych udało mi się zacząć normalniej funkcjonować. Zaczęłam częściej spędzać czas na cmentarzu. Dzięki temu zrozumiałam, że mąż zasługuje na poczciwy nagrobek. Zależało mi żeby znaleźć firmę w pobliżu miejsca mojego zamieszkania. Dlatego w wyszukiwarkach internetowych szukałam haseł nagrobki Otwock. Nie chciałam zamawiać żadnego klasycznego, prostego nagrobku. Chciałam dobrać taki, który moim zdaniem wybrałby mój mąż, gdyby na niego spadła ta odpowiedzialność. Firm znalazłam kilka, ale jedna swoją ofertą najbardziej do mnie przemówiła. Zadzwoniłam pod numer kontaktowy i umówiłam się z konsultantem. Byłam bardzo miło zaskoczona obsługą i tym, jak profesjonalnie potrafili podejść do rozmowy. Wiadomo, że większość osób przychodzących do nich to osoby w żałobie, często nie potrafiący jeszcze dokonać odpowiedniego wyboru ze względu na ból jaki wewnątrz odczuwają.

Pracownica zakładu nagrobkowego wypytała dokładnie o moje preferencje, o to jaka kolorystyka mi odpowiada, a także poleciła jaki materiał będzie najbardziej odpowiedni. Po kilku dniach namysłu złożyłam zamówienie. Teraz czekam na realizację, ale na ten moment już wiem, że znalazłam bardzo dobrą firmę.