Poszukiwania serwisu ekspresów do kawy

Bardzo lubię kawę. Nie wyobrażam sobie, żeby zacząć dzień bez ciepłej filiżanki tego pysznego napoju. Zawsze robię sobie kawę w ekspresie, ponieważ te ekspresowe są dużo gorsze w smaku. Posiadam w domu ekspres do kawy saeco, który do tej pory był niezawodny. Jednakże, od pewnego czasu mam problem z filtrami. Nie działają tak jak powinny. Musiałam to naprawić.

Gdzie w Warszawie znajduje się serwis saeco?

serwis ekspresów do kawy saeco warszawaPróbowałam to zrobić samodzielnie, ale niestety bezskutecznie. W końcu uznałam, że znajdę serwis ekspresów do kawy saeco Warszawa okazała się miastem, gdzie były aż trzy takie autoryzowane serwisy tej marki. Postanowiłam udać się do tego, który znajduje się najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Producent dawał pięcioletnią gwarancję na tego typu usterki w ekspresach, dlatego wiedziałam że w autoryzowanym serwisie naprawią mi to bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Udałam się tam następnego dnia po pracy. Serwisant przyjął zlecenie i powiedział, że w ciągu maksymalnie tygodnia naprawa powinna zostać zakończona i będę mogła odebrać swój ekspres. Okazało się jednak, że usterka była naprawdę drobna i już dwa dni później dostałam wiadomość, że ekspres jest gotowy do odbioru. Od razu po niego pojechałam. Byłam bardzo zadowolona, że udało się to tak szybko załatwić. W tym serwisie od ręki naprawiono blokujący się filtr w ekspresie.

Najważniejsze było jednak to, że saeco daje tak długa gwarancję na swoje wyroby. Dzisiaj nie mam już żadnych problemów z ekspresem, dzięki któremu codziennie mogę pić naprawdę pyszną kawę. Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym serwisie, ponieważ dbają tam o bardzo dobry kontakt z klientem i działają naprawdę bardzo szybko. Pracują tam prawdziwi eksperci, którzy znają się na wykonywanych przez siebie naprawach.