Poszukiwania tanich żaluzji

Ostatnio zauważyłam, że wścibskie sąsiadki zaczęły mi zaglądać w okna. Mieszkam na parterze, dlatego nie było to trudne. Wystarczyło, że pod byle pretekstem zatrzymały się na chodniku. Podejrzewam, że zazdroszczą mi nowego, dużego telewizora. Nie chciałam jednak, żeby się tak gapiły, dlatego postanowiłam coś z tym zrobić. Doszłam do wniosku, że najlepiej będzie zamontować żaluzje w oknach.

Potrzebowałam tanich żaluzji do mieszkania

tanie żaluzje 70 milimetrówW sklepach z tego typu artykułami znalazłam wiele różnych modeli i rodzajów żaluzji. Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się na wysokojakościowe i tanie żaluzje 70 milimetrów miały ich lamele. Taka szerokość bardzo mi pasowała. Wybrane przeze mnie żaluzje były naprawdę eleganckie i świetnie pasowały zarówno do tradycyjnie, jak i nowocześnie urządzonych wnętrz. Bardzo dobrze pasowały one do okien w każdym pomieszczeniu bez względu na ich tym (mogły to być okna plastikowe, drewniane lub PCV). Sprzedawczyni rekomendowała je przede wszystkim ze względu na bezinwazyjny montaż do ramy okiennej. Bardzo dobrze przylegały one do szyb okiennych, dzięki czemu po całkowitym ich zaciągnięciu można było ochronić wnętrze pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się. Słońce nie przebijało się przez nie bokami czy szczelinami między lamelami. Były one bardzo proste w obsłudze. Zaciągało i podciągało się je za pomocą sznurka.

Kiedy dowiedziałam się, że są one obecnie dostępne w bardzo dobrej, niskiej cenie, nie wahałam się dłużej i natychmiast zakupiłam takie, które wymiarami odpowiadały moim oknom. Zamontowałam je jeszcze tego samego dni. Nie wymagało to użycia żadnych dodatkowych narzędzi, co było dla mnie istotne. Teraz sąsiadki już nie mogą podglądać tego co robię w mieszkaniu, bowiem żaluzje nie prześwitują.


Opublikowano

w

przez

Tagi: