Potrzebowałam dobrego pośrednika sprzedaży nieruchomości

Miałam już dosyć mieszkania w wielkim mieście. Marzyłam o tym, żeby wyprowadzić się gdzieś na wieś z dala od zgiełku miasta. Teraz wreszcie nadarzyła się ku temu okazja. Udało mi się kupić ładny domek na wsi, pod lasem. Teraz nie pozostało mi już nic innego, jak sprzedać moje mieszkanie w mieście. Postanowiłam przy tym skorzystać z pomocy pośrednika sprzedaży nieruchomości.

Skorzystałam z pomocy pośrednika sprzedaży nieruchomości

dobry pośrednik sprzedaży nieruchomości - gdyniaMoja koleżanka poleciła mi bardzo dobrą osobę, która miała wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Był to dobry pośrednik sprzedaży nieruchomości – Gdynia to miejscowość, w której mieściło się jego biuro. Ponieważ mieszkałam niedaleko, zdecydowałam się do niego od razu udać. Na szczęście miał on akurat czas na to, aby mnie przyjąć. Od razu umówiliśmy się na jego przyjazd do mojego mieszkania, żeby mógł je obejrzeć i pomóc mi przygotować je do sprzedaży. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że pośrednik okazał się naprawdę kompetentny i pomocny. Pomógł mi na wszystkich etapach związanych ze sprzedażą mieszkania. Dzięki niemu nie miałam żadnych problemów z załatwieniem formalności notarialnych oraz z założeniem księgi wieczystej. W ten sposób szybciej udało mi się sprzedać mieszkanie, w którym już od dawna nie miałam ochoty mieszkać.

To co było dla mnie najważniejsze to fakt, że wszystkie opłaty za jego usługi mogłam wnieść dopiero po tym, jak sprzedam mieszkanie. Jego prowizja to określony procent od sprzedaży mieszkania. Dzięki temu wiedziałam, że będzie on zaangażowany w moją sprawę, a przy tym będzie się starał załatwić ją dla mnie jak najszybciej. Sam fakt, że nie musiałam ponosić wcześniej żadnych dodatkowych opłat był dla mnie bardzo ważny.