Potrzebowałam jasnej muliny do wyszywanki

Bardzo lubię haft krzyżykowy. Praktycznie w każdy wolny wieczór siadam z tamborkiem, na który naciągam kanwę i zaczynam wyszywanie. Ostatnio miałam dużo wolnego czasu, dlatego niemal co tydzień kończyłam jakiś obraz. Ostatnio znalazłam wzór haftu, który przedstawiał lepienie bałwana przez dzieci. Był on utrzymany w jasnej kolorystyczne i miałam rozpiskę, jaką mulina Ariadna potrzebna jest do jego wykonania.

Zalety jasnej muliny Ariadna do haftu krzyżykowego

jasna mulina ariadnaJeszcze tego samego udałam się więc do sklepu po jej zakup. Chciałam jak najszybciej zacząć wyszywać ten zimowy obrazek. Wiedziałam, że jasna mulina Ariadna, którą zdecydowałam się zakupić będzie świetnie pasować do tego obrazka, nawet jeśli zdecyduję się odrobinę przerobić wzór. Była ona wysokojakościowa i wytrzymała. Mulina Ariadna nie strzępiła się, ani nie rwała podczas wyszywania. To było dla mnie bardzo ważne. Zakupiłam odpowiednią ilość ośmiometrowych motków w jasnych kolorach – przede wszystkim były mi potrzebne wszystkie odcienia bieli (brudna biel, kremowy, śnieżnobiała biel etc.), a także błękity na wykonanie nieba. Oprócz tego wybrałam też jasno zielone odcienie do wykonania choinek w tle obrazka. Mulina tej firmy była bardzo miła w dotyku i wiedziałam, że jej nici nie będą się rozdzielać, przez co nawlekanie muliny na oczko w igle nie będzie nastręczało mi problemów.

Już wkrótce okazało się, że tak właśnie było. Bardzo szybko wyszyłam ten obrazek. Bardzo mi się on spodobał. A najbardziej mi się w nim podobało to, że kolory chociaż jasne, dobrze ze sobą kontrastowały i tworzyły naprawdę bardzo ładne połączenie. Cieszę się, że kupiłam tak solidną i wysokojakościową mulinę i to jeszcze w tak dobrej, przystępnej cenie. Mulina Ariadna występuje w dodatku w wielu jasnych odcieniach.


Opublikowano

w

przez

Tagi: