Potrzebowałam prawnika od rozwodów

 

Całe życie poświęciłam mojemu mężowi i zajmowałam się domem. I na co mi to wszystko było? Na koniec po prostu rzucił mi w twarz pozwem rozwodowym. Wynikało z niego, że chciał mnie zostawić bez mieszkania i pieniędzy, chociaż przecież jego firma całkiem dobrze funkcjonowała i miał on naprawdę dużo pieniędzy. Postanowiłam zawalczyć o siebie w sądzie i nie dać mu satysfakcji.

Poszukiwania dobrego prawnika od rozwodów

prawnik od rozwodów ze szczecinaPotrzebny mi był bardzo dobry prawnik od rozwodów ze Szczecina. Miałam nadzieję, że uda mi się szybko znaleźć odpowiednią osobę, która zajmie się moją sprawą. Na szczęście nie okazało się to trudne, ponieważ Szczecin to duże miasto i w okolicy mojego miejsca zamieszkania znajdowało się wiele zaufanych i obecnych na rynku od lat kancelarii adwokackich. Okazało się, że jedna z nich specjalizowała się w sprawach rozwodowych oraz związanych z podziałem majątku i ustanowieniem alimentacji. Wybrałam się tam w pierwszej wolnej chwili. Wcześniej zabrałam z domu papiery rozwodowe, które dostałam od mojego jeszcze obecnego męża. Na miejscu przyjęła mnie bardzo miła pani adwokat, która od razu zajęła się moją sprawą. Najważniejsze było dla mnie to, że podeszła ona do tego tematu z pełnym zaangażowaniem i od razu wszystko mi wytłumaczyła. Dzięki niej dowiedziałam się, co powinnam dalej zrobić i przede wszystkim, na co muszę być gotowa.

Wiedziałam bowiem, że mój mąż tak łatwo nie odpuści tylko dlatego, że znalazłam sobie bardzo dobrego prawnika od rozwodów. Byłam bardzo zadowolona szczególnie z tego, że została ona moim pełnomocnikiem. Dzięki temu wszystkie dokumenty z sądu trafiały bezpośrednio do niej i to ona zajmowała się wszystkimi formalnościami. To było dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu wszystko szło szybko i sprawnie.