Potrzebowałem komputera gamingowego

Granie w gry komputerowe wraz ze znajomymi to jedna z moich głównych form spędzania wolnego czasu. Daje nam to wiele zabawy i pozwala odstresować się po ciężkim dniu kiedyś w szkole czy na studiach a obecnie po pracy. Lata lecą i zauważyłem, że moja obecna jednostka coraz gorzej sobie radzi w nowych grach, w które graliśmy z kolegami. 

Poszukiwania komputera gamingowego do 4 tysięcy

komputery gamingowe do 4000Z racji tego, że sumarycznie gry komputerowe jako hobby są dość tanią formą rozrywki, a ja nie narzekam na zarobki w mojej pracy to na koncie odłożyła mi się pokaźna suma pieniędzy, z której część mogłem wydać na nowy komputer stacjonarny. Nie jestem obeznany w składaniu komputerów więc w celu uzyskania fachowej pomocy i porady udałem się do sklepu komputerowego, którego siedziba znajduje się w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Na miejscu wyjaśniłem pracownikowi, do czego używam komputera, oraz w jakie gry gram obecnie i jakie planuje kupić w najbliższej przyszłości, opisał również moje wymagania co do płynności samej rozgrywki. Pracownik sklepu powiedział mi że komputery gamingowe do 4000 złotych to najczęstszy wybór wśród kupujących, w tej kwocie można dostać już dosyć wydajną jednostkę, która pozwoli na płynną grę w najnowsze gry obecne na rynku w wysokich ustawieniach graficznych oraz przy dużej płynności. Nie wahałem się ani chwili i poprosiłem o tego typu jednostkę, wszystkie jej parametry i wydajność bardzo mi odpowiadały.

Po kilku dniach dostałem wiadomość, że komputer jest do odebrania w sklepie. Nie mogłem już doczekać się, kiedy odbiorę moją nową jednostkę do grania. Od razu po pracy udałem się do sklepu. Gdy podłączyłem komputer do swojego stanowiska od razu poczułem, że jest on dużo wydajniejszy on mojej poprzedniej jednostki.