Potrzebowałem pomocy neurochirurga

Mam już swoje lata. Od przeszło dziesięciu lat leczę się na zawroty głowy i częste omdlenia u neurologa. Ostatnio leki działały na mnie coraz mniej, dlatego neurolog dał mi skierowanie do neurochirurga. Dowiedziałem się od niego, że neurochirurg może zlecić mi dodatkowe badania w kierunku moich dolegliwości, a także zlecić leczenie inne niż farmakologiczne.

Gdzie na Śląsku znajdę profesjonalną neurochirurgię?

profesjonalna neurochirurgia - śląskPokładałem duże nadzieję w dostaniu się do takiego specjalisty. Miałem nadzieję, że uda mi się trafić na jakiegoś doświadczonego i rzetelnego lekarza w mojej okolicy. Byłem ciekawy, gdzie tutaj znajduje się jakaś profesjonalna neurochirurgia – Śląsk to jak się okazało, rejon gdzie można znaleźć naprawdę dobrych lekarzy tej specjalizacji. Za radą mojej sąsiadki zapisałem się do bardzo dobrego neurochirurga, który posiadał wieloletnie doświadczenie w leczeniu takich objawów i był niezwykle polecany przez pacjentów. Wiele osób rekomendowało go ze względu na indywidualne podejście do pacjentów i bardzo dobrze zaopatrzony gabinet, w którym można było do razu wykonać dużo badań. Na wszelkie inne badania wystawiał od razu skierowania i był niezwykle dokładny przy ich analizie i stawianiu diagnozy. Jego pacjenci mogli się czuć bardzo dobrze zaopiekowani. Zachęcony takimi pozytywnymi komentarzami od razu się do niego zapisałem.

Szybko przekonałem się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Lekarz okazał się naprawdę bardzo dobrym specjalistą, który bardzo mi pomógł. W swoim gabinecie znajdującym się na Śląsku przyjmował on zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Można się było do niego dostać nawet tego samego dnia, którego telefonowało się, aby zapisać się na wizytę. Dzięki temu nie musiałem długo czekać.


Opublikowano

w

przez

Tagi: