Potrzebuję szklarza wykonującego szklane balustrady

Prowadzę firmę od kilku lat. Dobrze mi idzie i jestem zadowolony z rozwoju firmy, na który pracuję każdego dnia. Siedziba firmy znajduje się w centrum miejscowości Wrocław. Codziennie mam wiele zleceń. Zatrudniam najlepszych pracowników, którzy znają się na swojej pracy.

Szklane balustrady – potrzebuję szklarza!

balustrady szklane

Moja firma zapewnia szereg usług. Zatrudniam wykwalifikowanych szklarzy, którzy zajmują się montażem drzwi lub balustrad. Przyjmujemy zamówienia także na kabiny prysznicowe na wymiar. Nasi klienci doceniają wysoką jakość naszych produktów a także kompleksową obsługę, którą im zapewniamy. Drzwi szklane są zamawiane od najlepszego i cenionego producenta. Stawiam na wysoką jakość bo dzięki temu moja firma tak dobrze prosperuje. Przekonałem się nie raz, że klienci w dzisiejszych czasach wolą zapłacić więcej pieniędzy za stylowo wyglądające szklane balustrady z Wrocławia lub drzwi i mieć spokój na wiele lat. Kiedy jakość towaru jest wysoka klient ma pewność, że drzwi szklane będą służyły mu wiele lat. Poza tym na każdy produkt, który jest przez nas sprzedawany udzielamy długoletniej gwarancji. To także przyciąga klientów do zakupów w mojej firmie. W obecnych czasach coraz więcej potrzebnych jest pracowników z porządnym wykształceniem. Firmę prowadzę od siedmiu lat. W związku z rozwojem poszukiwałem dodatkowego pracownika. Z trzy lata temu miałem wielki problem żeby zatrudnić porządnych fachowców. Szklarz był poszukiwany przeze mnie przez około trzy miesiące. Okazało się, że młodzież w dzisiejszych czasach myśli o studiach zamiast wybierać kierunki, które zagwarantują im porządny zawód i bardzo dobre zarobki. W naszym mieście bezrobocie nie jest wysokie.

W ostateczności umieściłem ogłoszenie w gazecie lokalnej i po dłuższych poszukiwaniach udało mi się zatrudnić pana Romka, który był młody i nie miał doświadczenia ale cechował się wielkim zapałem do pracy. Szybko się uczył i byłem i nadal jestem z niego bardzo zadowolony.