walizki puccini

Prezentowy szał – walizki puccini

Już za miesiąc będą znów Święta Bożego Narodzenia a ja jak co roku mam problem z tym co komu kupić. W sumie są to moje ulubione święta dlatego chyba tak wielką wagę przywiązuje do prezentów właśnie.

Duże walizki puccini zrobiły ogromne wrażenie

walizki pucciniZawsze święta te kojarzą mi się ze spędzaniem czasu w gronie rodzinnym. W sumie dla mnie nie było nic lepszego. Zresztą do dziś pamiętam jakie emocje towarzyszyły mi jako dziecku przy otwieraniu prezentów gwiazdkowych. Zawsze staram się by prezenty świąteczne były trafione. Aby osoba obdarowana była zadowolona z tego co dostanie. Może i przesadzam często z ceną jaką wydaję na prezenty. Ale jednak gdy widzę radość obdarowanego to wiem, że po prostu było warto. Moja siostra na przykład bardzo lubi kupować sobie buty i torebki. Jednak w tamtym roku straciła pracę i ciężko było jej w związku z tym kupować sobie nowe torebki i buty. Dlatego ja zainwestowałam trochę pieniędzy i kupiłam jej torebki puccini gdyż wiedziałam, że jest to jej ulubiona marka. W sumie chyba nigdy wcześniej nie widziałam jej równie szczęśliwej jak wtedy gdy otworzyła pakunek, w którym były dwie piękne torebki. W tym roku planowałam kupić swojej chrześnicy walizki do ryanaira ponieważ będzie studiowała za granicą. Jest to zresztą niezwykle mądra dziewczyna i naprawdę zasługuje na wszystko co najlepsze. Kupiłam jej duże walizki puccini, bo już wiedziałam po torebkach, że są bardzo dobre. W sumie cena walizki puccini może być dla niektórych odstraszająca, bo po prostu walizkę można kupić taniej. Jednak ja wiem, że cena w tym wypadku puccini walizki jest wyznacznikiem jakości.

Zresztą zdaję sobie sprawę, że taka walizka ma przecież służyć przez lata nie rozpaść się przy pierwszej lepszej okazji. Ja chcę żeby ten prezent był też od razu pamiątką na lata, a tylko dobra jakościowa rzecz się do tego nadaje.


Opublikowano

w

przez

Tagi: