Rozkładany stół do nowego mieszkania

Wprowadziliśmy się niedawno razem z mężem do nowego mieszkania. Jest to pierwsze, kupione przez nas mieszkanie. Mieści się w zupełnie nowym budynku i nabyliśmy je w surowym stanie. Właśnie jesteśmy w trakcie urządzania go. Mi najbardziej podoba się duży, przestronny salon z jadalnią. Chciałam, żeby był urządzony nowocześnie, ale żeby przy okazji nie tracił nic z przytulności. 

Nowoczesna ława do salonu

ława rozkładana nowoczesnaPierwsze w życiu własne mieszkanie zawsze wywołuje mnóstwo emocji. Właśnie wprowadziliśmy się z mężem do nowo zakupionego lokum. Jesteśmy w trakcie wykańczania wnętrz, bo mieszkanie było kupione w stanie surowym. Najmocniejszym punktem mieszkania jest duży, przestronny salon z jadalnią i dużym aneksem kuchennym. Zależało mi na tym, żeby całość była nowoczesne a zarazem elegancka i przytulna. Ważnym elementem centralnej części mieszkania jest stół w jadalni. Często gościmy u siebie spore grono przyjaciół, chciałam więc, żeby stół dało się swobodnie powiększać i pomniejszać. Podczas poszukiwań idealnego stołu do jadalni wpadła mi w oko ława rozkładana nowoczesna, o bardzo nietypowym designie. Jej blat przypomina złożoną z czterech kwadratów szachownicę. Każdy z tych kwadratów podnosi się i rozkłada, dzięki czemu można powiększyć blat, tworząc jeszcze raz taki stół. Do tej pory ława kojarzyła mi się z klasycznymi, rozkładanymi stołami sprzezd kilkudziesięciu lat. Od kiedy kupiłam wcześniej wspomniany stół, zmieniłam zdanie. 

Kupiłam niedawno w z mężem mieszkanie, które było w stanie surowym. Na ten moment jest ono już prawie do końca urządzone. Z całego wnętrza mi najbardziej przypadł do gustu salon z jadalnią. Do jadalni kupiliśmy wspaniałą, nowoczesną ławę, którą można powiększać. Będziemy przy niej gościć naszych przyjaciół. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: