Różne szkoły jazdy do wyboru

Któregoś dnia stojąc na przystanku zimą, kiedy zamarzały mi już prawie stopy, postanowiłam, że muszę coś zmienić. Pochodziłam z małej miejscowości i codziennie musiałam dojeżdżać do miasta na zajęcia.Autobusy raz przyjeżdżały, a raz nie. Uwielbiały się też spóźniać. Latem to latem, ale zimą można było się od tego stania przeziębić.

Nauka w szkole jazdy

szkoły jazdy - cennik w KrakowieMoim postanowieniem noworocznym było, że w końcu zapiszę się na kurs prawa jazdy i będę mogła kupić sobie własny samochód. Miałam dość bycia uzależnioną od publicznego środku transportu, który bardzo często zawodził. Zapisałam się więc do tor. Na szczęście nikomu nic się nie stało i nawet udało mi się przejechać spory kawałek.

Cieszyłam się bardzo, że udało mi się zrealizować moje postanowienie noworoczne. Zapisałam się na kurs i po jakimś czasie zakończyłam go z powodzeniem- właśnie odebrałam prawo jazdy. Jestem bardzo zadowolona, kurs był super i nauczyciele również. Teraz tylko trzeba nabyć jakiś samochód i problem dojazdów będzie z głowy.