Samouzdrawianie energią praniczną

Prócz medycyny konwencjonalnej, która jest oczywiście niezbędna dla wszystkich ludzi istnieje również niezwykle istotna gałąź medycyny, która jest bardzo rozległa i korzystająca z wielu dziedzin nauki i zdobyczy natury. Mowa o medycynie niekonwencjonalnej, która oferuje nam leczenie nieinwazyjne, bez farmakologii, bólu i stresu. 

Jak działa praniczne samouzdrawianie

samouzdrawianie praniczneSanskryckie słowo Prana oznacza energię życiową. Jest ona niewidzialną siłą, która utrzymuje nasze ciała przy życiu i w zdrowiu. Uzdrawianie energią praniczną to proces, który wesprze siły witalne naszego organizmu dzięki usuwaniu zanieczyszczonej energii, a co za tym idzie robieniu miejsca na świeżą, czystą energię witalną. Specjaliści z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej, naturoterapeuci i uzdrowiciele zgodnie twierdzą, że każdy człowiek ma zdolności do samouzdrawiania. Samouzdrawianie praniczne doskonale oczyści nas ze złej energii, a następnie zaabsorbuje pozytywną, życiodajną energię i rozprowadzi po ciele za pomocą czakre i meridian. Energia praniczna napędzana jest ziemią, powietrzem i słońcem. Każda żyjąca osoba korzysta z ich dobrodziejstw i nawet nieświadomie stosuje częściowe samouzdrawianie. Samouzdrawianie może pomóc nam w wyleczeniu wielu chorób, zarówno somatycznych jak i psychicznych, pozwala także walczyć ze stresem, bezsennością i przemęczeniem. Odpowiednio przeprowadzane seanse terapeutyczne z wykorzystaniem samouzdrawiania pranicznego są w pełni bezpieczne i mogą stanowić zarówno podstawę jak i uzupełnienie leczenia.

Medycyna niekonwencjonalna już od tysiącleci pomaga ludzkości zachować zdrowie i witalność. Terapie z wykorzystaniem samouzdrawiania pranicznego przynoszą pozytywne efekty zarówno w przypadku mniej, jak i bardziej poważnych chorób. Ważne jest aby korzystać ze sprawdzonych źródeł wiedzy i pomocy znających się na rzeczy specjalistów


Opublikowano

w

przez

Tagi: