Ściany pełne pięknych obrazów

Od dziecka interesuje się sztuką pod różnymi postaciami. Najbardziej jednak od zawsze interesowało mnie malarstwo. Uwielbiam bawić się kolorami i tworzyć piękne obrazy na czystym płótnie lub innych powierzchniach. Ukończyłam kierunek architektury wnętrz, natomiast i tak zajmuje się zarobkowo malarstwem. Dość nietypowym, bo naściennym. 

Profesjonalne malowanie obrazów na ścianach

obrazy ścienne na zamówieniePędzle i farby towarzyszyły mi od dziecka. Uwielbiałam malować i robię to do dzisiaj. Ukończyłam studia artystyczne, na których moją ulubioną pracownią była oczywiście ta malarska. Obecnie zarabiam na mojej pasji, malując nie tylko na płótnach. Od jakiegoś czasu ogromną popularnością cieszą się obrazy ścienne na zamówienie, którymi dekoruje się salony, sypialnie, a nawet kuchnie. Maluje więc takie obrazy u znajomych i ich znajomych z polecenia. Nie planowałam takiej formy zarobkowej. Wyszła ona zupełnie przez przypadek, pocztą pantoflową. Z każdym, kto życzy sobie jakiś obraz na ścianie, najpierw przygotowuje indywidualny projekt, tworząc nawet wizualizację całego wnętrza. Przydają się do tego moje umiejętności ze studiów architektury wnętrz. Nie tylko bowiem wykonuje zaplanowane wcześniej obrazy za pomocą farb akrylowych, ale przy okazji pomaga ustawić całe wnętrze tak, aby wszystko ze sobą odpowiednio współgrało zarówno pod kątem kolorów, jak i formy. Najczęściej maluje obrazy nawiązujące do natury. Nie są to krajobrazy, ale bardziej abstrakcyjne wariacje na jej temat.

Moją wielką życiową pasją jest malarstwo i od jakiegoś czasu zarabiam na tej pasji na życie. Maluje nie tylko obrazy na płótnach. Ostatnio mam bowiem dość sporo zleceń na obrazy naścienne.  Fakt, że je maluje był zupełnie nieplanowany. Polecili mnie moi znajomi, dla których wykonałam kilka prac. Teraz łącze swoje umiejętności z architektury wnętrz z malarstwem.