Skuteczny program do firmy

 

Dzisiaj rano szef wezwał zebranie wszystkich pracowników, którzy odpowiedzialni byli za zarządzanie zasobami ludzkimi w naszej firmie, a także tych z działu kadrowego, którzy na co dzień zajmują się właśnie dbaniem o prawidłowe godziny pracy każdego z pracowników. Z racji tego, że nasza firma się rozrasta nasz szef zdecydował się na inwestycję w oprogramowanie do ewidencji czasu pracy.

Oprogramowanie jako podstawa w firmie

program do ewidencji czasu pracy

Takie oprogramowanie było bardzo łatwe w obsłudze. Szef na naszym zbiorowym spotkaniu dokładnie wyjaśnił nam wszystkie jego funkcje, a także powiedział naszemu działowi kadrowemu, że od teraz pracownicy będą samodzielnie liczyć swoje godziny pracy. Fakt faktem nie pracowało nas nie wiadomo ile w firmie, ale i tak program do ewidencji czasu pracy na pewno się przyda i od tej pory nikt nie będzie musiał spisywać swoich godzin na kartkach, a bardziej skupić się na wykonywaniu swoich codziennych obowiązków. Każdy z pracownik otrzymał dane dostępowe do programu do ewidencji czasu pracy, dzięki czemu może teraz w dowolnie wybranym przez siebie momencie sprawdzić, ile czasu przepracował, co na pewno przynajmniej dla mnie wydawało się świetną możliwością. Takie oprogramowanie pozwala również na automatyczne wyliczenie nadgodzin oraz dni urlopu, które mi pozostały, dzięki czemu nie muszę już teraz z każdą sprawą chodzić do działu kadrowego i pytać o takie podstawowe kwestie.

Program do ewidencji czasu pracy daje przede wszystkim bardzo dużą oszcżędność czasu, która z całą pewnością przełoży się na zadowolenie zarówno szefa, ale także wszystkich zatrudnionych pracowników. Teraz sami mogą wszystko sprawdzać, a przy wejściu i po wyjściu z pracy odbijają się na specjalnym czytniku, który został zainstalowany przez firmę.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: