Słodkości dla klientów

 

W ostatnim czasie w wielu sklepach z różnej branży przy kasach można zauważyć do poczęstowania się różnego rodzaju słodkości. Sprawia to, ze klient, który podchodzi do kasy z zamiarem zapłacenia za produkty zamiast myśleć ile pieniędzy musi wydać, jest częstowany takimi słodkościami i od razu schemat myślenia się zmienia, gdyż dostał coś za darmo i z ochotą tu powróci.

Słodkie upominki dla klientów

czekoladki dla klientówJak się okazuje większość osób woli być doceniana i w związku z tym właściciele sklepów oferują czekoladki dla klientów, na terenie sklepu lub tuz przy kasach. Większość osób uwielbia czekoladę, a zwłaszcza dzieci, więc jest to dobry manewr marketingowy, żeby klient czuł się szczęśliwy. Sprawia to, że ma pozytywne nastawienie co do naszego produktu i sklepu i pamiętać będzie, ze czuł się u nas dobrze i powróci tu za nie długo lub będzie polecał sklep innym swoim znajomym. Oprócz marketingu takie słodycze dla klientów są po prostu w dobrym guście, co sprawia, że my jako właściciele postrzegani jesteśmy z jeszcze lepszej strony. W dzisiejszych czasach sam produkt nie przekonuje klientów i udają się oni do danego sklepu z wizją, ze czuli się tam dobrze i dlatego tam wracają. Słodkości jakimi są obdarowywani sprawiają, że mają pozytywne nastawienie i jest większe prawdopodobieństwo, że w pierwszej kolejności będą myśleć o naszej firmie, co przełoży się na lepsze wyniki sprzedaży.

Jak widać takie drobne akty zaangażowania dla klienta sprawia, że nasze obroty mogą utrzymywać się na naprawdę wysokich obrotach. Dzięki temu mamy pewność, że inwestują w słodycze bardzo szybko nam się to zwróci, a przy okazji będziemy mogli zdobyć nowych klientów, gdyż nie wszystkie sklepy w określonej okolicy oferują takie atrakcje dla swoich klientów.

Szczegóły na stronie www.elanosweet.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: