Sztuczne rzęsy pierwszy raz

Zawsze marzyłam o pięknym i głębokim spojrzeniu. Przyglądałam się tęsknym wzrokiem kobietom, które miały gęste i piękne rzęsy. Kiedyś jeszcze zastanawiałam się, jak one to robią, że rzęsy nie wyglądają na zbyt mocno wytuszowane, nie ma śladów od malowania, a są takie piękne. Dopiero później dowiedziałam się, co to za czary i na czym to polega.

Przedłużam rzęsy po raz pierwszy

sztuczne rzęsy cenaOtóż okazało się, że to nie natura dała im takie piękne rzęsy. Miały bowiem, sztuczne rzęsy cena kiedyś była zdecydowanie wyższa, więc tylko patrzyłam na nie tęsknym spojrzeniem. Jednak w obecnych czasach rzęsy nie są już takie drogie. Możemy wybrać dwie opcje- albo przedłużyć rzęsy w salonie, albo kupić sobie takie na pasku. Rzęsy na pasku, w całości, albo w kępkach są o wiele tańsze. Można ich używać nie tylko jednokrotnie. Odpowiednio zadbane, wytrzymają nawet i ze trzy miesiące lub dłużej. Kiedyś poszłam na przedłużanie rzęs, jednak to uzupełnianie ich co 3 tygodnie, bo dość często mi wypadały, było dla mnie męczące. Nie miałam czasu tak chodzić do kosmetyczki, bo w końcu zakładanie rzęs to około 2 godziny, więc zaczęłam uczyć się zakładać je sama. Można wybrać sobie tak jak już pisałam na początku, rzęsy w całości, lub w kępkach. Kępki również są fajne, chociaż dłużej trwa ich aplikacja. Jednak jeśli ktoś ma dość gęste rzęsy, może sobie kępki aplikować w kąciku oka dla lepszego i wyrazistszego spojrzenia. Ja kupuję rzęsy na pasku, bo tak jest mi wygodniej. Na początku miałam problem z aplikacją, jednak teraz doszłam do wprawy.

Obecnie nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez moich rzęs. Czuję się bez nich jak bez makijażu. Oczy muszą mieć swój wyraz i tajemniczość. Głębie spojrzenia mogą nam zagwarantować tylko sztuczne rzęsy lub przedłużane u kosmetyczki.