Szwagier zamówił u mnie dużo grzejników kanałowych

 

Firmę otworzyłem za namową szwagra, który obiecał się u mnie zaopatrywać w produkty. Prowadził on przedsiębiorstwo budowlane i często zamawiał różne grzejniki, czy zlewy i wanny. Uznałem to za dobre rozwiązanie i dałem się namówić, czego nigdy nie żałowałem. 

Duża sprzedaż nowych grzejników kanałowych

grzejniki kanałoweZdobyłem namiar do znanego producenta grzejników i udało mi się z nim podpisać dobre warunki współpracy. Poza szwagrem zakupy u mnie robiło mnóstwo osób i wiodło mi się dobrze. Pewnego dnia dostałem informację od producenta, że wypuścił na rynek nowoczesne to było innowacyjne rozwiązanie w niskiej cenie. Zamówił u mnie sto dziewięćdziesiąt dwa takie grzejniki i zapłacił z góry. Wiedziałem od razu, że przy takiej ilości dostanę sporą zniżkę od producenta i cieszyłem się z tego zarobku. Tego samego dnia zamówiłem grzejniki dla szwagra i zleciłem ich dostawę na teren budowy. Szwagier był zadowolony ze współpracy ze mną i zawsze cenił nasze kontakty. Po czasie ja sam zamówiłem do swojego domu takie same grzejniki, bo były świetnym i tanim rozwiązaniem na ogrzewanie domu. Żona była zachwycona, ponieważ przychodziły niższe rachunki za ogrzewanie dzięki tym grzejnikom.

Mój sklep, który prowadziłem od niedawna szybko stał się znany. Wszystko za sprawą nowoczesnych rozwiązań, które dostarczał mi producent. To była od samego początku udana współpraca, którą bardzo sobie ceniłem. Finansowo wiodło mi się wyjątkowo dobrze.