Usuwanie nieudanego tatuażu

 

Tatuaż to piękna forma wyrażania siebie. Wieloletnia tradycja, która stoi za takim upiększaniem ciała powoduje, że coraz większe grono ludzi decyduje się na wytatuowanie własnego ciała, a z drugiej strony coraz więcej osób tatuuje. Opinie na ten temat są oczywiście podzielone, aczkolwiek wszystko zależy od gustów i jednej osobie się spodoba, a komu innemu już mniej.

Zawsze istnieje możliwość usunięcia tatuażu

usuwanie tatuażuPermanentna ozdoba skóry, jaką jest tatuaż, wymaga ogromnej wprawy i doświadczenia dzierżącego igłę artysty. Niestety jak w każdej innej dziedzinie naszego życia i tutaj mogą pojawić się błędy i pomyłki. W takiej sytuacji mamy dwa wyjścia, albo próbować zakryć innym pomysłem nieudany projekt, albo postarać się o pozbycie tuszu z pod skóry. to czasochłonny proces wymagający często kilku nawet zabiegów. Wszystko w zależności od umiejscowienia, wielkości i motywu na ciele. Wykorzystując laser jesteśmy w stanie pozbyć się tatuażu nie pozostawiając praktycznie żadnych zmian na skórze, blizn, czy przebarwień. W trakcie zabiegu wykorzystywane jest znieczulenie miejscowe chłodnym powietrzem, ale jest możliwość wykorzystania także specjalnych kremów zdecydowanie zmniejszających wrażliwość skóry pacjenta. Jest to ostateczne rozwiązanie w sytuacji, gdy chcemy bądź musimy pozbyć się tatuaży, gdy powstały niezdrowe zmiany skórne, czy gdy wypadek zniekształcił bliznami takie miejsca.

Usuwanie tatuaży to stosunkowo niedrogi zabieg, który nie powoduje dużego dyskomfortu czy bólu. Jednocześnie jeśli taki występuję sprzęt gwarantuje miejscowe i delikatne znieczulenie. Cały proces mimo, że zajmuje trochę czasu, jest całkowicie bezpieczny, a przeprowadzony przez specjalistów z wiedzą i odpowiednim doświadczeniem, a przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń przywróci pierwotny stan naszego ciała.