Używanie chłonnych ścierek kuchennych

Mieszkałam na małym osiedlu, gdzie było niewiele sklepów. Jak musiałam zrobić większe zakupy, to jeździłam do centrum, bo tam była galeria i masa sklepów, w których mogłam kupić wszystko, co było mi potrzebne. Już się do tego przyzwyczaiłam przez te wszystkie lata.

Kupno ścierek kuchennych za namową sprzedawcy

chłonne ścierki kuchenneOstatnio dość sporo się wydarzyło a otwarcie nowego sklepu na osiedlu wywołało ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców. Był to sklep z artykułami gospodarstwa domowego, ale od sąsiadki dowiedziałam się, że sprzedawano tam mnóstwo innych rzeczy. Wybrałam się więc na zakupy. W oko od razu wpadły mi chłonne ścierki kuchenne, które znajdowały się na pierwszej półce. Nigdy nie używałam takich ścierek i nie do końca wiedziałam czy były skuteczne. Sprzedawca widząc jak się interesuję tymi ściereczkami podjął ze mną na ten temat rozmowę. Wyjaśnił mi z jakich włókien ściereczki zostały wykonane i dlaczego tak dobrze chłonęły wodę. Nawet zaprezentował mi działanie takiej ściereczki i tym samym przekonał do zakupu. Często coś mi się w kuchni rozlewało i zużywałam dużo ręczników papierowych. Taka chłonna ściereczka była więc idealnym dla mnie nierozmazaniem. Kupiłam zestaw składający się z trzech ścierek kuchennych i kilka innych drobiazgów. W domu nie raz miałam okazję ich używać i cieszyłam się, że sprzedawca namówił mnie do ich zakupu. Kiedy spotkałam sąsiadkę, to powiedziałam jej, żeby wybrała się do tego sklepu na zakupy, bo są tam fajne produkty.

Często zaglądałam do tego osiedlowego sklepu, ponieważ oferowane tam artykuły były bardzo dobrej jakości. Ceny nie były zawyżone i często można było kupić coś w niższej cenie. Ja lubiłam oszczędzać na zakupach i taka opcja zdecydowanie mi odpowiadała. Byłam zadowolona z zakupów.


Opublikowano

w

przez

Tagi: