W naszym salonie wisi kilkanaście pięknych obrazów

Niespełna dwa lata temu wprowadziliśmy się z żoną i synem do naszego nowego domu. Wcześniej mieszkaliśmy sobie z rodzicami żony w jednym dużym domu, ale nic nie zastąpi młodemu małżeństwu mieszkania u siebie i na swoim. Możemy sobie robić tak jak chcemy i nie rodzi to żadnych spięć. A w naszym nowym domu postanowiliśmy zrobić sobie w salonie galerię pięknych obrazów.

Każdy kolejny obraz musi być wyjątkowy

wyjątkowe obrazy olejne na płótnie do salonuNie da się ukryć, że salon mamy duży. Ma jakieś pięćdziesiąt metrów kwadratowych powierzchni i jest oczywiście połączony z jadalnią i kuchnią. W ciągu dwóch lat mieszkania w nowym domu udało nam się kupić w sumie dwanaście pięknych obrazów olejnych. Wszystkie wiszą w salonie, przez co naprawdę duża część powierzchni ścian jest już zajęta. Nie ma zbyt wiele miejsca na kolejne i prawdę powiedziawszy zmieści się ich jeszcze może z osiem. Dlatego zanim kupimy kolejny musimy przejrzeć wszystkie wyjątkowe obrazy olejne na płótnie do salonu wystawione na sprzedaż w internecie. Każdy kolejny obraz olejny po prostu musi być wyjątkowy. Wynika to po prostu z tego, że zostało nam niewiele miejsc. Na szczęście obrazy, które kupujemy należą raczej do tych tańszych. I w sumie to zawsze możemy sprzedać któryś z obrazów i w jego miejsce zawiesić kolejny nowy obraz olejny. Zobaczymy, bo na razie w naszym salonie wygląda jak w jakiejś galerii sztuki. Jak się wchodzi do naszego domu to obrazami pachnie od wejścia.

Jak tylko mamy wenę to siadamy naszą trójką do internetu i szukamy kolejnych obrazów, których zakup warto byłoby rozważyć. Staramy się budować naszą kolekcję w taki sposób, żeby wszystkie obrazy do siebie pasowały. Motywem przewodnim naszej kolekcji jest woda, a więc wszystko co tylko wiąże się z rzekami, jeziorami czy morzami lub oceanami. Nasza kolekcja jest naprawdę imponująca.


Opublikowano

w

przez

Tagi: