Wnętrza domu nie jest wcale łatwo urządzić

Wiele czasu zajęło mi przyznanie się przed samą sobą, że nie jestem ekspertem od wszystkiego. Jako matka, współpracownik, człowiek – zawsze chciałam być najlepsza. Nie jest to jednak możliwe. Czasem trzeba po prostu odpuścić, odpocząć, pozwolić na innym na pomoc. I ja tak ostatnio też zrobiłam.

Który projektant z Nowego Sącza jest najlepszy?

projektowanie wnętrz nowy sączGdy budowa naszego domu zaczęła dobiegać końca, pomyślałam, że nadchodzi czas na wnętrza. Mój mąż zapytałam, czy będziemy korzystać z usług jakiegoś projektanta, na co teatralnie się oburzyłam. Po co mi projektant? Mam świetny gust i sama najlepiej wiem, co chcę mieć w domu. Zmiękłam już po pierwszej wizycie w nowosądeckich sklepach. Podobało mi się łóżko do sypialni i jeszcze ze trzy komplety mebli, lecz moja siostra stwierdziła, że nic do siebie nie pasuje, a poszczególne meble nie pasują do całości. Najlepiej by było, gdybym jednak zleciła komuś zaprojektowanie wnętrz mojego domu. Oburzyłam się kolejny raz, zastanawiając się, gdzie ustawić szafę, skoro nie będzie stała ani w salonie, ani w sypialni. Potem pomyślałam, że może jednak wybrałam za ciemne meble i w domu będę ciągle miała ciemno. Może faktycznie zlecić tę robotę komuś, kto się na tym zna? Z ciekawości sprawdziłam w Internecie jakie mam pole do popisu. Wpisałam projektowanie wnętrz nowy sącz i dotarło do mnie, że nawet najpiękniejsze części składowe, czyli meble i dodatki, w najładniejszym pomieszczeniu, jeśli będą źle dobrane lub źle ustawione, nie nadadzą domowi dobrego klimatu. Może być za ciemno, za jasno, za sztywno lub bez gustu.

Wcześniej nie miałam z tym problemów, bo nigdy w życiu, do tej pory nie aranżowałam żadnego wnętrza od zera. A to dokupiłam łóżko, to jakąś półeczkę. Lub meble pasujące do ścian czy dywanu. Teraz wchodziliśmy na całkowicie pusty dom. Trzeba mieć wyczucie i wyobraźnię, by oprócz miłości, w domu zagościła wygoda i styl.


Opublikowano

w

przez

Tagi: