woreczki strunowe hurt

 

Zawsze miałam problem z gubieniem małych rzeczy, a już zwłaszcza w sytuacji, kiedy chodziło i kolczyki lub spinki do włosów. Pomimo tego, że takie przedmioty raczej staram się trzymać w jednym miejscu to i tak nierzadko gdzieś się one zapodziewały. W internecie znalazłam jednak prosty trik, który pozwolił mi wreszcie uporać się z moim problemem raz na zawsze.

Użyteczność woreczków strunowych

woreczki strunowe hurtOd wielu lat mam kosmetyczkę w której trzymam zarówno swoją biżuterię, jak i akcesoria do włosów. Są one jednak luźno doń wrzucane toteż nic dziwnego w tym, że niejednokrotnie coś się zgubiło, albo też rzeczy ze sobą się zwyczajnie plątają. Któregoś dnia postanowiłam zrobić czystki w swojej kosmetyczce i powyrzucać zepsute łańcuszki lub spinki, kolczyki bez pary. Robiąc to jednocześnie szukałam w sieci porady, jak sobie uporządkować takie małe rzeczy i wtedy też znalazłam sposób z torebkami strunowymi. Jest ot o tyle wygodne, że niemalże wszędzie możemy kupić takie woreczki strunowe hurt jest najlepszą opcją ponieważ ze względu na ich niską cenę warto z góry zamówić wiele woreczków w różnych rozmiarach, aby koszt przesyłki nie przewyższał ceny samej takiej torebeczki. Kiedy już otrzymałam zamówienie zaczęłam od razu segregować do nich swoją biżuterię oraz pomniejsze akcesoria do włosów. Sama nawet znalazłam dla nich dodatkowe zastosowanie i kiedy na przykład wybieram się gdzieś w podróż, zamiast chować do kosmetyczki podkład lub krem, przelewam je właśnie do woreczków.

Takie segregowanie rzeczy w torebki strunowe jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, które naprawdę potrafi ułatwić życie, a już w szczególności przyspieszyć późniejsze szukanie czegokolwiek. Woreczki strunowe mają tę zaletę, że są szczelne, więc możemy do nich również przesypywać przyprawy lub właśnie przelewać kosmetyki.