sala weselna z noclegiem

Wspaniała sala na wesele z noclegiem

Moja przyjaciółka niedawno się zaręczyła. Biorąc pod uwagę fakt, że naprawdę długo czekała na pierścionek zaręczynowy postanowiła jak najszybciej zorganizować wesele. Nie chciała bowiem zostać wieczną narzeczoną. A biorąc pod uwagę tempo z jakim zastanawia się jej narzeczony naprawdę nie było na co czekać.

Sala weselna z noclegiem – chyarakterystyka

sala weselna z noclegiemOna chciała już zakładać rodzinę. Jednak żeby to zrobić najpierw chciała wziąć ślub i mieć naprawdę duże wesele. Według jej po prostu mniejsze nie wchodziło w grę. Ona ma bardzo dużo swojej rodziny a także jej narzeczony ma jej sporo. Także licząc tylko najbliższą rodzinę okazywało się już, że wesele będzie spore.Przyjaciółka mieszka z narzeczonym w Warszawie, ale biorąc pod uwagę koszty wolała żeby wesele odbyło się gdzieś pod miastem. Zawsze jednak byłoby trochę taniej gdyby wesele udało zorganizować się na przykład w Piasecznie czy innej miejscowości niedaleko. Wiedziała, że na taką ilość gości jaką ona planowała zaprosić będzie je potrzebna pewnie jakaś sala bankietowa gdzie odbywają się na przykład studniówki. Oczywiście czasem jest sala weselna na tak dużą ilość gości jednak raczej jest to rzadkość. Najlepiej żeby była to towana na duże wesele. Przyjaciółka jest osobą bardzo obrotną i zna naprawdę wiele osób. Dlatego też ktoś polecił jej jeden hotel hotel pod miastem. Tam są prawdopodobnie organizowane najlepsze duże wesela w okolicy. Ado tego nie jest tam aż tak bardzo drogo. Jeszcze do tego rabat na nocleg dla gości.

W tym hotelu jest nawet sala gdzie jest organizowana pierwsza komunia z wielkim powodzeniem. Podobno na tą pierwszą komunię ludzie rezerwują terminy już nawet dwa lata wcześniej. A o tym jeszcze nie słyszałam by nawet na komunię rezerwować salę z takim wyprzedzeniem.