Wybór fotografa na wesele

Organizacja ślubu i wesela wymaga od nowożeńców dopięcia wielu spraw. Poza kościołem, salą weselną, menu i kapelą, jedną z najważniejszych kwestii jest znalezienie fotografa. Ponieważ jest to wyjątkowy dzień, któremu towarzyszy wiele emocji, młodzi chcą aby były uwiecznione w wyjątkowy sposób. Nie jest łatwo znaleźć kogoś komu to zadanie zostanie powierzone.

Fotografia weselna w innej odsłonie

fotograf na wesele bydgoszczRazem z mężem długo zastanawialiśmy się jak wyszukać osobę, która spełni nasze oczekiwania. W organizacji wesela postawiliśmy na prostotę. Wiedzieliśmy, że aurę ślubu zapewni nam nasza radość oraz klimat drewnianego kościółka, a klimat wesela nasi wspaniali goście. Jak jednak wybrać osobę, która uwieczni jedno i drugie? Nie było to proste. Pierwszym krokiem były oczywiście poszukiwania w internecie. Wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę „fotograf na wesele bydgoszcz”. Ofert jest niesamowicie dużo, a każdy fotograf ma wspaniałe portfolio. Podjęcie decyzji przez obejrzenie zdjęć nie było dla nas możliwe, więc jako dodatkowe kryterium obraliśmy cenę. To jednak też nie do końca pomogło. Po przejrzeniu ofert i rozmowach z kilkunastoma osobami postanowiliśmy skorzystać z pomocy znajomych. Jedna z naszych koleżanek zaproponowała nam swojego znajomego, który na ogół robi zdjęcia na pokazach rekonstrukcyjnych. Obejrzeliśmy je i stwierdziliśmy, że powierzenie uwiecznienia naszego ślubu i wesela osobie, która jest w stanie uchwycić moment wystrzału z muszkietu może mieć ciekawe efekty. I tak było.

Poszukiwania fotografa, który będzie w stanie w ciekawy i oryginalny sposób uchwycić klimat dnia ślubu nie jest łatwe. Z własnego doświadczenia mogę polecić wybór takiego, który niekoniecznie specjalizuje się konkretnie w fotografii ślubnej. To często wbija w rutynę i powtarzalność ujęć, a przecież nie o to nam chodzi.


Opublikowano

w

przez

Tagi: