Wybraliśmy przewóz za pomocą samochodów ciężarowych

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w zeszłym roku zapadła decyzja o budowie nowej siedziby. Roboty trwały kilka miesięcy lecz wreszcie nastał moment, w którym nowy budynek jest gotowy. Zanim będziemy się cieszyć korzyściami z posiadania nowego centrum operacyjnego musimy jeszcze przezwyciężyć jedną przeszkodę. Przeszkodą tą jest przeprowadzka.

Flota samochodów ciężarowych wyruszy do Gdańska

transport ciężarowy gdańskNasza firma zatrudnia kilkaset osób co sprawia, że skala przedsięwzięcia jest duża. Do przewiezienia mamy meble, artykuły biurowe, dokumenty. Dodatkowo posiadamy kilka maszyn, którymi wykonujemy operacje na własne potrzeby. Całość zajmuje naprawdę sporo miejsca. Pod uwagę braliśmy różne rozwiązania. Każde z nich ma pewne plusy i minusy. Ostatnimi czasy rozważaliśmy nawet transport lotniczy. Niestety jest to opcja bardzo kosztowna. W związku z tym musieliśmy ją porzucić. Jako, że nowa siedziba naszej firmy znajduje się nad morzem postanowiliśmy wybrać transport ciężarowy gdańsk. Podzwoniliśmy po różnych firmach. Wiele firm zrezygnowało ze względu na skalę operacji. Kilka większych była bardzo zainteresowana przedsięwzięciem. Po otrzymaniu ofert wyłoniliśmy firmę, która dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym a także własną flotą samochodów ciężarowych. Umożliwia ona transport ładunku w dowolne miejsce w Polsce. Umówiliśmy się na spotkanie z przedstawicielem firmy w celu podpisania umowy. Podczas spotkania utwierdziliśmy się w przekonaniu, że dokonany wybór jest jak najbardziej słuszny. Przedstawiciel przekonał nas co do tego, że jego firma jest w stanie zrealizować profesjonalnie powierzone zlecenie.

Wykonywali oni przeprowadzki większych firm od naszej do różnych miast w Polsce. Posiadają odpowiednie referencje oraz portfolio. Termin przeprowadzki umówiliśmy na przyszły tydzień. W chwili obecnej nie pozostaje nam nic jak przygotować wszystkie sprzęty do transportu i cierpliwie czekać na pojawienie się floty samochodów ciężarowych na horyzoncie.