Wygodne i nowoczesne krzesło do biura

Jestem osobą, która przy biurku korzysta nie tylko z komputera. Często rysuje i czytam w tym miejscu, a także przeglądam media społecznościowe na telefonie. Gdy robi się te wszystkie rzeczy właśnie przy biurku, tradycyjny fotel nie zawsze okazuje się wystarczający. Co więcej, nawet ich gamingowe wersje nie zdały u mnie egzaminu. Co zatem pomogło?

Uniwersalne krzesło biurowe

designerskie krzesła biuroweGdy jedynie pracujemy przy komputerze bądź gramy wówczas wygodny fotel do komputera zazwyczaj nam całkowicie wystarcza. Są one na tyle ergonomiczne, aby było nam w pełni wygodnie. W swoim życiu przetestowałam kilka takich foteli, a w tym także gamingowy i rzeczywiście nie były one najgorsze, jednak gdy przy biurku także się rysuje, czyta, czy przegląda telefon, to taki fotel może nie zdawać egzaminu na dłuższą metę. Pewnego dnia na promocji znalazłam świetne designerskie krzesła biurowe i zdecydowałam się zakupić jedno z nich ze względu na opcję z którą wcześniej się nie spotkałam oraz wygląd. Krzesła prezentowały się bardzo minimalistycznie i nowocześnie i świetne wpasowywały się tym wyglądem w mój pokój do pracy, ale to nie wszystko. To, które wybrałam posiadało opcję bujania się na nim! Choć dotychczasowy mój fotel gamingowy miał możliwość odchylenia się na nim to jednak działało to dosyć topornie. Tymczasem nowy model krzesła spełnił pod tym względem całkowicie moje oczekiwania. Wystarczyło pod spodem przesunąć jeden element i można było się wygodnie i łatwo odchylać do tyłu i bujać jednocześnie.

Ta opcja jest niezwykle pomocna, gdy rysuje się przy biurku na tablecie, czyta, czy właśnie przegląda telefon. Pomimo tego, że krzesło jest ergonomiczne i w pozycji pionowej świetnie dba o poprawną postawę kręgosłupa, to jednak możliwość odchylania się na nim, czy właśnie bujania świetnie odciąża szczególnie dolne partie kręgosłupa i pozwala się odprężyć i po prostu w pełni zrelaksować również podczas pracy.