Wyjątkowe fototapety na ścianę do sypialni

Sypialna to moje ukochane miejsce w domu. Zawsze dbam o to, żeby było tutaj wygodnie i przytulnie. Wielokrotnie dokonuje tutaj zmian aranżacji. Moja sypialnia przechodziła już przez pudrowy róż, lawendowy fiolet i nieinwazyjny jasny beż. Nadszedł moment na kolejną metamorfozę.

Fototapeta naścienna  z motywem lasu

fototapety na ścianę do sypialniRozważając wiele nowych opcji postanowiłam tym razem troszeczkę zaszaleć. Zwykłe przemalowanie ścian i zmiana dekoracji to było za mało. Chciałam czegoś innowacyjnego i wyjątkowego.  Odkąd pamiętam marzy mi się sypialnia w klimacie jakiegoś leśnego miejsca. Budzisz się rano otoczona kamykami dekoracyjnymi i świecami o zapachowymi. Miękki zielony dywan na podłodze sprawia wrażenie mchu, drewniane meble nadają całemu pomieszczeniu takiej naturalności. Ten projekt był świetny, ale brakowało w nim jakiegoś dopełnienia. Pomyślałam wtedy, że w internecie na pewno znajdę  jakaś inspiracje w tym temacie. Nie myliłam się. Od samego początku moich poszukiwać rzuciły mi się projekt z użyciem leśnej fototapety na ścianę do sypialni. Czemu ja na to sama nie wpadłam? To było coś czego szukałam. Bez problemu znalazłam wzór do swojego pomieszczenia, w odpowiednim rozmiarze. Remont sypialni potrwał krótko. Fototapeta  nadała jej charakter, ale co mnie troszkę zdziwiło, optycznie ją powiększyła. Jest wyjątkowa, tak jak piękny wzór niekończącego się lasu we wspaniałych żywych odcieniach zieleni zdobiący moją ścianę.

Przekonałam się, że czasem wystarczy jeden prosty trik, aby osiągnąć coś wyjątkowego. Nacieszę się moim lasem przez najbliższe miesiące, a później znów poszukam kolejnej nowej fototapety na ścianę do sypialni. Może to będzie jakaś błękitna laguna. Z tymi kolorami jeszcze nie eksperymentował. Fototapety dają tyle możliwości, ze sama nie wiem na co się zdecyduje.


Opublikowano

w

przez

Tagi: