Wyjątkowo skuteczna terapia na wysokim poziomie

Pomoc psychologiczna to – wbrew wszelkim pozorom – nie jest absolutnie żaden powód do wstydu.  Jeżeli więc widzimy, że na przykład nasza pociecha jej potrzebuje, to koniecznie powinniśmy jej poszukać, zamiast zamiatać sprawę pod dywan. Szybko udzielona pomoc dla naszego dziecka może bowiem na nie bardzo pozytywnie wpłynąć i po prostu być wartościowa.

Psycholog zajmujący się terapią behawioralną

skuteczna terapia behawioralna w łodziOdkąd zostałam mamą, absolutnie zawsze starałam się robić wszystko, co tylko byłam w stanie, aby być jak najlepszą mamą i wychować mojego synka na dobrego człowieka. Byłam więc absolutnie zdziwiona, kiedy moja pociecha zaczęła stawać się coraz bardziej agresywna i nerwowa, zarówno w stosunku do dzieci, jak i dorosłych. Absolutnie wiedziałam, że sama mogę sobie nie poradzić. Jeżeli więc nie chciałam, aby agresja dalej rozwijała się w moim dziecku, to uznałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie miejsca, gdzie możliwa jest skuteczna terapia behawioralna W Łodzi udało mi się znaleźć specjalistę, który takimi terapiami się zajmował, więc nieco odetchnęłam z ulgą, wierząc w to, że znalazłam kogoś, kto pomoże mojemu dziecku. Na szczęście się nie pomyliłam i znaleziony przeze mnie psycholog sprawdził się w stu procentach. Umiał on podejść do mojego synka tak, aby ten słuchał i stosował się do próśb i poleceń i znalazł naprawdę dobre metody radzenia sobie z negatywnymi emocjami dla synka.

Gdy marzymy o tym, aby zainwestować dla dziecka w usługi psychologa, nie jest to absolutnie żadna oznaka słabości z naszej strony. Doświadczona osoba będzie bowiem w stanie zrobić wszystko, aby nam pomóc i wesprzeć nas w pomocy naszemu dziecku. Do tego doświadczona osoba lepiej zna się na psychice dziecka i udzieli potrzebnej naszemu maluchowi pomocy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: