Wyjątkowy prezent z okazji rocznicy

Co roku przy okazji Świąt Bożego Narodzenia mamy w rodzinkę dodatkowe święto. Taka jakoś wyszło, że moi rodzice brali ślub w pierwszy dzień świąt i z tej okazji świętujemy też ich rocznicę. Dostają więc zawsze podwójny prezent pod choinkę. W tym roku czeka ich okrągła, bo już trzydziesta rocznica. Z tej okazji chcemy im z rodzeństwem podarować coś wyjątkowego, coś, co wywoła w nich niezapomniane emocje.

Wakacje prezentem na jubileusz małżeństwa 

prezent na rocznicę ślubuW mojej rodzinie w grudniu obchodzimy zawsze podwójne święto. Moi rodzice, bowiem, w Boże Narodzenie brali ślub. Jest więc co roku okazja do wspolnego uczczenia każdej rocznicy. Ten rok będzie wyjątkowy, bo rodzice będą obchodzić aż trzydzieści lat małżeństwa. Wyprawiają więc huczne przyjęcie. Ja z rodzeństwem zastanawiamy się natomiast, jaki wybrać prezent na rocznicę ślubu dla naszych rodziców. Chcemy na pewno, żeby było to coś wyjątkowo. Mamy wstępnie dwa pomysły, a jednym z nich jest zamówienie portretu rodziców. Mam koleżankę, która potrafi świetnie malować i chyba jej to zlecę. Do portretu chcemy podarować rodzicom niezapomniane emocje. Myślimy o tym, żeby wykupić im jakieś wakacje w biurze podróży. Nigdy nie byli zagranicą, byłaby więc to niesamowita  niespodzianka. Kwestia jest tylko taka, żeby znaleźć termin, którym rodzice mogliby się spakować i wylecieć na cały tydzień samolotem .Mamy jeszcze kilka pomniejszych pomysłów, ale chyba ostatecznie skończy się na bilecie na wakacje.

Już niedługo święta, które w naszej rodzinie są podwójną okazja do świętowania. Moi rodzice obchodzą bowiem w tym czasie trzydziestą rocznicę ślubu. Chcemy im z rodzeństwem podarować z tej okazji jakiś wyjątkowy prezent. Mamy kilka pomysłów, wśród których chyba najlepszym jest wykupienie rodzicom wakacje gdzieś w ciepłych krajach.