Wymieniłem matrycę w serwisie

Pracuję zdalnie od ponad dwóch lat. Używam do tego celu głównie laptopa, ale gdy mogę sobie na to pozwolić to podłączam drugi większy monitor, który znacznie poprawia komfort pracy na wielu oknach jednocześnie. Jako grafik komputerowy sprawą kluczową jest dla mnie odpowiednie wyświetlanie kolorów, barw i ich temperatury. Nie mogę sobie pozwolić na błędy wynikające z wad sprzętu.

Musiałem wymienić matrycę

wymiana matrycOstatnio zauważyłem, że kolory na monitorze laptopa coraz bardziej różnią się od kolorów, które widzę, na dodatkowym monitorze. Z początku myślałem, że to złudzenie. Myślałem, że może światło pada na ekran pod innym kątem. Jednak kiedy bliżej się przyjrzałem to już wiedziałem, że to matryca w moim lekko wysłużonym laptopie zaczyna płatać mi figle. Musiałem jak najszybciej znaleźć serwis komputerowy, dla którego wymiana matryc nie sprawia najmniejszych trudności. Po przejrzeniu Internetu i spisaniu kilku adresów udałem się do najbliższego z nich. Na miejscu przedstawiłem pracownikowi w czym leży problem. Informatyk mimo braku specjalizacji w grafice komputerowej również dostrzegł, że kolory które są wyświetlane na ekranie mojego laptopa, nie są takie same jakie widzi na swoim monitorze. Zanotował najważniejsze informacje na temat matrycy, która znajdowała się obecnie w laptopie oraz dane kontaktowe do mnie. Poinformował mnie, że w zależności od dostępności tak zaawansowanej matrycy laptop będzie gotowy za tydzień lub dwa.

Na szczęście już po tygodniu dostałem telefon, że udało się ekspresowo zorganizować nową matrycę do laptopa. Gdy odebrałem komputer od razu zauważyłem jak bardzo stara matryca przekłamywała względem kolorów. Dowiedziałem się, że udało się wymienić matrycę na oryginalną, pochodzącą prosto od producenta tego typu sprzętu. Nowa matryca wyświetla wszystko bardzo czytelnie

buy amoxil

, ostro oraz co najważniejsze w odpowiednich kolorach.