chemia basenowa

Zajęcia dla dzieci i chemia basenowa

Moja córka w tym roku poszła do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Był to dla mnie naprawdę duży stres. W sumie wzięłam pierwszy tydzień września urlop by móc małą odprowadzać do szkoły. Dla niej nie był to także bezstresowy czas, jednak ja byłam naprawdę bardo zdenerwowana.

Chemia basenowa a dzieci

chemia basenowaPo przyjściu do szkoły okazało się, że córka niektóre zajęcia wychowania fizycznego będzie miała na basenie. W sumie rzadko chodziliśmy z córką na basen, choć ta cała skuteczna chemia basenowa jest dobra także dla dzieci. Wiedziałam, że jest coś takiego jak tabletki multifunkcyjne do basenu i trochę się obawiałam. Moja córka jest alergikiem i boję się w sumie wielu rzeczy, z którymi do tej pory miała sporadyczny kontakt. Jednak wychowawczyni córki uspokoiła mnie, że te wyjścia na basen są naprawdę bezpieczne. I przede wszystkim, że przez tyle lat ile uczy w szkole nie było przypadku wystąpienia jakiejkolwiek alergii w związku z chodzeniem na basen. Zresztą w basenie szkolnym jest robione uzdatnianie wody, dzięki któremu woda jest czysta i nadaje się jak najbardziej do kąpieli. W sumie dla mnie bezpieczne były tylko zapachy do sauny, bo po prostu wiedziałam że są robione z praktycznie naturalnych olejków. No ale przecież moja córka raczej nie będzie na basenie korzystała z sauny. Będą natomiast mieli zajęcia z bardzo fajnym ratownikiem, który pokaże im wiele ciekawych zabaw. Będzie też szansa na to by nauczyć się pływać. W sumie córka od dawna chciała nauczyć się pływać, ale ja jakoś tych jej próśb nie brałam na poważnie.

A tak będę miała przynajmniej pewność, że będzie się uczyła po okiem wykwalifikowanej kadry. W sumie gdy to wszystko przemyślałam zaczęłam cieszyć się z tego, że będą takie zajęcia w szkole.