Zajmowałem się sprzedażą okien

Zawsze chciałem pracować jako przedstawiciel h>andlowy i robiłem wszystko, żeby mi się to udało. Odbyłem wiele szkoleń z negocjacji h>andlowych, dzięki którym posiadałem ogromną wiedzę. Ponadto potrafiłem rozmawiać z ludźmi i praca taka była dla mnie idealna.

Sprzedaż okien PCV

okna pcv rybnikPosiadałem już doświadczenie, ponieważ zatrudniłem się w jednej firmie i pracowałem jako przedstawiciel. Radziłem sobie najlepiej ze wszystkich, ale szukałem czegoś innego. Zainteresował mnie producent okien, który dopiero wszedł na rynek. Wiedziałem, że praca dla tego człowieka będzie dla mnie idealna. Pracę dostałem natychmiast i sprzedawałem okna pcv rybnik, które były doskonałej jakości. O oknach to ja akurat sporo wiedziałem, ponieważ mój ojciec pracował jako monter okien i bardzo często opowiadał mi o swojej pracy. Zanim ruszyłem w teren to przygotowałem sobie bazę klientów i zleciłem wykonanie katalogów z oknami. Wiedziałem, że nawet jak klient nie zdecyduje się od razu to była szansa, że odezwie się do mnie w przyszłości. Pierwszego dnia sprzedałem okna jednemu klientowi. Zamówił ode mnie dwanaście okien pcv i już następnego dnia producent wysłał do niego pracownika, żeby zajął się montażem okien. Mój pierwszy miesiąc w tej pracy był bardzo udany. Sprzedałem osiemdziesiąt siedem okien i wyrobiłem swój plan. Praca szalenie mi się podobała a na oknach się znałem co powodowało, że byłem jeszcze lepszy. Nawet okna poleciłem swojemu znajomemu, który robił remont i zdecydował się na ich zakup.

Po jakimś czasie zdecydowałem się zostać w tej pracy na stałe. Owszem, dostawałem sporo ofert, ale z żadnej nie skorzystałem. Dobrze zarabiałem i miałem pracę, która sprawiała mi mnóstwo przyjemności. Nie widziałem sensu, żeby cokolwiek w tym temacie zmieniać.


Opublikowano

w

przez

Tagi: