Zamiast żyr>andola wybieramy kryształowy plafon

Modne ostatnio plafoniery to tak naprawdę nic innego, jak tylko sufitowe lampy, które zawieszamy w miejsce ozdobnych żyr>andoli. Najlepiej pasują do salonów, które nie mają wysokich sufitów. Są bardzo eleganckie, a te wykonane z kryształów mienią się rozproszonymi kolorami światła.

Coraz częściej stawiamy na kryształową plafonierę

kryształowe plafonieryNie ulega najmniejszej wątpliwości, iż sufitowe lampy są coraz popularniejsze, gdyż są bardzo eleganckie oraz oryginalne. Idealnie pasują do salonów, którym dodadzą blasku. Modeli jest wiele, ale najczęściej wybieramy kryształowe plafoniery z uwagi na ich wyjątkowe modele oraz ciekawe zdobnictwo. Do każdej plafoniery możemy wkręcić energooszczędne żarówki, dzięki czemu nasze rachunki za energię elektryczną znacznie się obniżą. Możemy też podłączyć do sufitowych lamp oświetlenie ledowe, które jest coraz popularniejsze. Plafoniery mają możliwość regulowania ostrości światła, dzięki czemu zawsze możemy dopasować ją do warunków atmosferycznych i oświetlenia na zewnątrz naszych domów. Plafoniery pokochali miłośnicy klasyki, niemniej mogą być też umieszczane w loftach. Dużym zainteresowaniem cieszą się śród miłośników minimalistycznego stylu sk>andynawskiego, który przełamują swoim zdobnictwem. Dotyczy to zwykle tych, które wykonane są z oryginalnego kryształu i posiadają certyfikaty jakości i autentyczności. Kryształ jest bowiem najlepszym tworzywem, z którego można wykonywać lampy oraz abażury do lamp.

Obecnie bardzo często kupujemy do naszych salonów plafoniery. Najpopularniejsze są oczywiście te, które wykonane są z oryginalnego kryształu, który rozprasza promienie świetlne dając unikatowe efekty świetlne. Do każdej plafoniery możemy wkręcić energooszczędne żarówki lub podłączyć cieszące się dużym zainteresowaniem oświetlenie ledowe. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: