Zarządzanie HR w firmach

Zatrudniłem się dopiero co w młodej firmie, która zajmowała outsourcingiem usług związanych z działem kadrowym. Słyszałem sporo o tym, że takie firmy na co dzień wykorzystują bardzo profesjonalne oprogramowania do pracy, ale jeszcze nigdy nie miałem okazji pracować na takich, stąd też trochę byłem zdenerwowany pierwszym dniem.

Oprogramowanie do HR

Jednak jak się okazało, zaraz po przyjściu pracownicy z działu wszystko mi bardzo dokładnie wyjaśnili, dzięki czemu nie miałem żadnego problemu z tym, aby obsługiwać oprogramowanie. Successfactors jest narzędziem, które działa w chmurze, dzięki czemu pracownicy, jak widziałem korzystali z oprogramowania nawet w telefonach komórkowych. Wierzę, że przydaje się to w szczególności licznych wyjazdów służbowych, gdzie można bardzo łatwo sprawdzić, co dzieje się w firmie. W pierwszym dniu pracy nie wykorzystywałem większości możliwości, które dawało takie oprogramowanie, a bardziej skupiam się na tym, aby wszystkiemu podołać w odpowiedni sposób. Successfactors sap jak mówili mi pracownicy z innych firm, moi znajomi, są powszechne w tej branży i na pewno jak raz nauczę się obsługi takiego oprogramowania, to dalej nie będę miał żadnego problemu w innej firmie, która również wykorzystuje tego rodzaju narzędzia. Successfactors w Polsce stale się rozwijają. Mimo tego, że oprogramowanie do działów HR zyskało swoją popularność i miało początki za granicą, to w naszym kraju się świetnie przyjęło.

Dzięki nim można wszystko dokładnie uporządkować w codziennej pracy. Successfactors przydają się mi codziennie i nie wiem, czy dałbym radę funkcjonować bez tego rodzaju oprogramowania, które to jednak jest koniecznością w takich branżach i przy zatrudnianiu większej ilości pracowników, którymi trzeba dobrze zarządzać.